Ośrodek Wędkarski Zelwa

Ośrodek położony jest 14km od przejścia granicznego w Ogrodnikach w centrum Puszczy Augustowskiej, nad jeziorem Zelwa. W promieniu kilku kilometrów znajdują się rozliczne jeziora oraz rzeka Marycha. Dojście do jeziora piaszczystą droga (około 150m). Przy brzegu na trawiastej plaży, przycumowany jest sprzęt pływający przeznaczony do dyspozycji gości. Dla dzieci wyznaczone jest kąpielisko niestrzeżone. W zeszłym roku został wybudowany pomost, na którym istnieją bardzo dogodne warunki do wędkowania.

Teren ośrodka jest ogrodzony. Na terenie znajdują się: parking samochodowy, plac zabaw dla dzieci, boisko do gry w siatkówkę, sala pingpongowa, BAR.

Grzyby, jagody, maliny oraz rozliczne gatunki ryb w jeziorach stanowią naturalne bogactwo rejonu Puszczy Augustowskiej.

Liczne rezerwaty przyrody usytuowane w promieniu kilku kilometrów od ośrodka mogą stanowić cel wycieczek pieszych lub rowerowych (dysponujemy wypożyczalnią rowerów).

Istnieje możliwość zorganizowania wycieczek objazdowych w grupach min 10 osobowych, których celem są: zwiedzanie zabytków sakralnych lub objazd rejonu Suwalszczyzny z uwzględnieniem aspektów przyrodniczo-krajobrazowych. Proponujemy państwu również indywidualne wyjazdy do Wilna oddalonego od ośrodka o 160km.

Ośrodek Wypoczynkowy

 

Adres: 0
Zelwa
Podlaskie
Telefon: 875165034
875165035
E-mail: zelwa@zelwa.pl
WWW: http://www.zelwa.pl
Liczba miejsc: 0
Cena: od 0 zł do 0 zł