Cukiernia Centrum Astoria

Zapraszamy codziennie w godzinach  10.00 – 22.00
 
Cukiernia Centrum Astoria znajduje się na 3 piętrze obiektu Centrum Astoria. Dojazd do lokalu przeszkloną windą znajdującą się wewnątrz budynku.
To jedyna w Białymstoku cukiernia położona w tak unikalny sposób. Przeszklone wnętrze pozwala wtopić się jej w architekturę otaczającej Starówki. Przepiękny i niepowtarzalny widok: z jednej strony na Kościół Farny, z drugiej zaś na odrestaurowany Rynek Miejski sprawia, że jest to miejsce wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju. Dopełnienie architektonicznej “sielanki” stanowi duży, odsłonięty i udostępniony dla gości taras widokowy, który w okresie letnim
będzie stanowił integralną część cukierni. Przewidziane są na nim występy wokalne oraz koncerty muzyczne, które sprawią, że serce miasta ożyje w sposób wyjątkowy i nieodkryty do tej pory.
Słodkie specjalności serwowane w Cukierni otacza pieczą jedna z najznakomitszych białostockich cukierniczek pani Kasia Bruszewska. Spod jej ręki wychodzą swoiste dzieła sztuki i smaku, którym nieliczni tylko potrafią się oprzeć.
Cukiernia Centrum Atoria to wyśmienite miejsce na spotkania towarzyskie, słodką randkę, jak też odpoczynek i relaks przy kawie.
 
Serdecznie zapraszamy!
  • muzyka: mechaniczna
  • alkohole: wina, likiery, brandy
  • specjalności: desery serwowane na talerzach oraz w pucharach, desery lodowe, desery dla liczących kalorie, znakomita kawa Illy oraz herbata Dilmah serwowane w różnych kompilacjach smakowych
  • minimalna cena deseru: 7zł

Restauracja

 

Adres: Sienkiewicza 4
15-920
Podlaskie
Telefon: 856652150
E-mail: astoria@spolem.bialsytok.pl
WWW: http://www.astoriacentrum.pl
Godzina otwarcia: 0-0
Cena: od 0 zł do 0 zł
Udogodnienia: