Bar Centrum Astoria

Bar Centrum Astoria – to nowy, oddany do użytku w październiku 2007r. lokal znajdujący się na parterze obiektu “Centrum Astoria”. Bliskość deptaka miejskiego oraz dużego węzła komunikacyjnego jakim jest skrzyżowanie ulic Sienkiewicza z Rynkiem Kościuszki sprawiają, że już od pierwszych dni funkcjonowania jest on chętnie odwiedzany przez białostoczan.
Ci, którzy go odwiedzą na stałe pozostają jego klientami z uwagi na smaczną i niedrogą kuchnię domową. Specjalnością Szefowej Kuchni są tutaj pierogi: od mięsnych, przez ruskie, kapuściano- grzybowe aż po te z słodkimi farszami. Sztandarowy wyrób stanowi też cała gama naleśników z różnymi nadzieniami oraz serniczki. Można tu też do woli wybierać spośród szerokiego menu zup, dań mięsnych, mącznych oraz surówek i sałatek.
Niewątpliwą nobilitacją Baru Centrum Astoria jest jego wyjątkowe położenie w pięknym zakątku białostockiej Starówki. Dostępność tego miejsca usytuowanego w sąsiedztwie deptaka miejskiego oraz ważnych budowli miasta (Kościół Farny, Archiwum Miejskie, Rynek Miejski) jest niebywałym atutem.
Zapraszamy serdecznie do spędzenia miłych chwil w tym ciekawie zaaranżowanym wnętrzu i życzymy pozytywnych wrażeń kulinarnych!

Restauracja

 

Adres: Sienkiewicza 4
15-920
Podlaskie
Telefon: 856652150
E-mail: astoria@spolem.bialsytok.pl
WWW: http://www.astoriacentrum.pl
Godzina otwarcia: 0-0
Cena: od 0 zł do 0 zł
Udogodnienia: