Pijalnia Czekolady E.Wedel

Pijalnia Czekolady to miejsce, gdzie czas płynie inaczej
Nasza dewiza brzmi: "dawać radość życia z filiżanką czekolady"

Miejsce szczególne
Pijalnia Czekolady położona jest w samym sercu Białegostoku, naprzeciwko Ratusza Miejskiego. W stylowym wnętrzu można wspaniale spędzać czas, delektując się wedlowskimi specjałami. Szczególnie mile widziane są w Pijalni dzieci – czekają tu na nie specjalne desery i dziecięce foteliki. Latem zapraszamy do ogródka z widokiem na Rynek miejski.
 
Czekolady, desery, ciasta…
Przygodę ze smakołykami w Pijalni warto zacząć od filiżanki Czekolady Klasycznej. Kolejne pozycje w menu to czekolady ciemne i białe, na zimno i na ciepło, z niezliczonymi dodatkami: kawałkami suszonych śliwek, cynamonem, imbirem, a nawet kroplą Tabasco… Koniecznie spróbować należy ciast, w tym słynnego Sernika Dziadka Wedla, deserów lodowych oraz ręcznie wykonywanych pralin. Menu uzupełnia kilkanaście gatunków wyśmienitej kawy oraz herbaty. Oferta Pijalni wciąż wzbogacana jest o słodkie nowości!
 
Dla ciała i ducha
Goście Pijalni mogą przeczytać aktualną prasę oraz zapoznać się z nowościami wydawniczymi dostępnymi w biblioteczce, zaopatrywanej przez księgarnię Akcent. W Pijalni regularnie odbywają się wydarzenia kulturalne: spotkania z wyjątkowymi gośćmi, wieczory autorskie, koncerty, spektakle, wystawy. Pijalnia jest miejscem z duszą - i to duszą niebanalną, artystyczną, inspirującą do poszukiwania i odkrywania nowych smaków.

Godziny otwarcia: poniedziałek-piątek: 09:00 - 22:00, sobota-niedziela: 10:00 - 22:00.

Restauracja

 

Adres: Rynek Kościuszki 17
15-421
Podlaskie
Telefon: 857420647
E-mail: bialystok@wedelpijalnie.pl
WWW: http://www.wedelpijalnie.pl
Godzina otwarcia: 0-0
Cena: od 0 zł do 0 zł
Udogodnienia: