Dobry Kebab

Atutem firmy Dobry Kebab jest idealna lokalizacja punktu sprzedaży, znajdującego się - przy ulicy Boh. Monte Cassino 8 obok dworca PKS, gdzie sieć komunikacji miejskiej i korporacji taksówkarskich jest dobrze rozwinięta. Z myślą o naszych przyszłych i potencjalnych Klientach w okresie letnio - jesiennym zapraszamy do korzystania z naszego ogródka przy punkcie sprzedaży.

Jesteśmy całkowicie polską, rodzinną firmą z 17-letnim doświadczeniem w gastronomi. Od lat przygotowujemy najlepszy kebab na Podlasiu. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoliło pogodzić smak pikantnych tureckich potraw i sosów z polskimi upodobaniami.
Serwujemy pyszny kebab w oryginalnej picie lub w bułce z sosem łagodnym, czosnkowym lub ostrym. Można u nas zjeść także kebab na talerzu z frytkami i sałatkami, oraz wiele innych dań w tym dania wegetariańskie, które znajdują się w punkcie sprzedaży. Od dwóch lat wielkim powodzeniem cieszy się TORTILLA, której mamy wiele rodzajów.
Zapewniamy Państwu potrawy przyrządzane ze świeżych i pierwszorzędnych jakości składników. Staramy się tak komponować dania, aby zaspokoić różne apetyty nawet te największe.
Najważniejsi zawsze byli, są i będą dla nas Nasi Klienci. To dla nich podwyższamy jakość usług doskonalimy nasz personel. Nieprzerwanie pracujemy nad nowymi produktami, aby poszerzać nasze menu i dostarczać klientom nowych smaków.

W naszym Menu znajdziecie Państwo między innymi:
Dania gorące takie jak: Kabab (Duży, Średni, Mały), Hamburger, Cheeseburger, Bigburger, Grillburger, Hot-Dog, Tortilla, Bigtortilla, Zestaw Obiadowy, Pita;
Dania wegetariańskie: Knysza (Duża, Średnia, Mała), Tortilla Wegetariańska, Hot-Dog z pieczarkami, Zapiekanka z Warzywami

Czynne: pn-czw: 08:00-04:00, pt-sob: 08:00 - 06:00, niedz: 08:00 - 04:00.

Restauracja

 

Adres: Bohaterów Monte Cassino 8
15-873
Podlaskie
Telefon: 857451487
E-mail: dobry_kebab@o2.pl
WWW:
Godzina otwarcia: 0-0
Cena: od 0 zł do 0 zł
Udogodnienia: