Dwór Czarneckiego

Na Podlasiu, niedaleko Białegostoku, przy trasie wylotowej w kierunku Warszawy, znajdziecie Państwo miejsce magiczne, w którym zatrzymał się czas, a zegary ciągle wskazują tu złoty wiek szlachecki.
Jeśli pragniecie poczuć ten klimat, odwiedźcie koniecznie „Dwór Czarneckiego”. Tradycyjny wystrój wnętrz napełnionych przepychem, staropolskie potrawy i znana z dawien dawna gościnność jego gospodarzy, czynią go otwartym dla wszystkich spragnionych błogiego spokoju i odrobiny wypoczynku.
Jest wiele wspaniałych miejsc, jednak tylko nieliczne z nich mogą zaoferować tak niepowtarzalną atmosferę, jaką można znaleźć w hotelu „Dwór Czarneckiego”.

Nasza oferta:
Hotel
Restauracja
Sale Bankietowe
Konferencje/szkolenia
Catering
Wellness&SPA

W naszej restauracji uraczymy miłych gości potrawami kuchni regionalnej, staropolskiej, a także europejskiej. Wyrafinowane wyroby kulinarne zaskakują swą niespotykaną kompozycją i bukietem smaków. Dla wszystkich spragnionych wyjątkowego, staropolskiego smaku, szef kuchni przygotuje najbardziej wykwintne potrawy, przyrządzone według tradycyjnych receptur. Znajdziecie tu Państwo między innymi: wyjątkową w smaku kaczkę z jabłkami, kruchą karkówkę po szlachecku, a na deser rozpływającą się w ustach szarlotkę z lodami. W naszej restauracji również można miło spędzić niedzielne przedpołudnie z rodziną, racząc się przepysznym posiłkiem i nastrojową muzyką.

Miłośników dobrych trunków zadowoli doskonale zaopatrzona piwnica z winami, natomiast amatorów mocniejszych alkoholi zapraszamy do nocnego Klubu Jakuba.

Restauracja

 

Adres: Kolonia Porosły 54

Podlaskie
Telefon: 856626850
E-mail: recepcja@dworczarneckiego.pl
WWW: http://www.dworczarneckiego.pl
Godzina otwarcia: 0-0
Cena: od 0 zł do 0 zł
Udogodnienia: