Lech - Gościnny Dom

Lech Gościnny Dom prowadzi działalność w zakresie organizacji imprez okolicznościowych jak: wesela, bankiety, studniówki, komunie, chrzciny, bale, imprezy integracyjne, grillowe, sylwestrowe i inne.

Obiekt został zaprojektowany w taki sposób, aby mogły się w nim odbywać trzy niezależne imprezy.

Do dyspozycji gości mamy klimatyzowane sale tj. salę kolumnową, bankietową i kominkową. Sale te stanowią wydzielone kompleksy z niezależnymi wejściami, toaletami i szatniami co zapewnia intymność każdej imprezy. Możliwe jest również zorganizowanie jednej dużej imprezy poprzez odpowiednie połączenie sal. Pomieszczenia zakładu charakteryzują się elegancją, wysokim standardem wykończenia i wyposażenia.

Naszym gościom proponujemy przede wszystkim potrawy kuchni staropolskiej, produkowane w naszej firmie. Jesteśmy również w stanie zrealizować każde zamówienie np. z menu kuchni innych narodów.

Dużą wagę przykładamy do jakości świadczonych usług, estetyki sal i nakrycia stołów, które są zróżnicowane w zależności od charakteru uroczystości i pory dnia.

Nad bezpieczeństwem naszych Gości przez cały czas trwania imprezy czuwają służby porządkowe. Zapewniamy również bezpłatny parking.

Zdając sobie sprawę, że zlecane nam imprezy są ważnymi momentami w życiu naszych klientów chętnie służymy radą i zawsze jesteśmy do dyspozycji Gości, Oni są dla nas najważniejsi.

Zajrzyjcie także na: www.weselabialystok.pl

Godziny otwarcia: 
pon. - pt.: 8:00 - 18:00
sob.: od 10:00

Restauracja

 

Adres: Elewatorska 12
15-620
Podlaskie
Telefon: 856627257
E-mail: dom@lech.bialystok.pl
WWW: http://www.lech.bialystok.pl/
Godzina otwarcia: 0-0
Cena: od 0 zł do 0 zł
Udogodnienia: