Hortex - Coctail Bar

Historia firmy rozpoczyna się w 1976 roku, gdy rozpoczął działalność licencjonowany zakład Przedsiębiorstwa Obrotu Towarowego i Gastronomii „HORTEX” w Białymstoku. Dzieli się ona na dwa etapy: pierwszy, trwający do 2000 roku, to okres pracy pod znakiem „HORTEX” oraz obecny, rozpoczęty po przekształceniach w centrali firmy, jako „HORT-CAFE”. Lata obecności na rynku, doświadczenie naszych pracowników, a zwłaszcza legendarny już smak naszych produktów pozwoliły nam na wyrobienie dobrej, powszechnie rozpoznawalnej marki.

Jednym z podstawowych założeń naszej firmy na kolejne lata jest, nie tylko podtrzymanie istniejącego już wizerunku, ale ciągła praca nad jej umocnieniem. Każdego dnia robimy wszystko aby pozyskać nowych, zadowolonych z naszych usług klientów.

Obecnie nasza firma zatrudnia ok. 50 pracowników, którzy swoim doświadczeniem oraz profesjonalizmem zapewniają Państwu produkty najwyższej jakości. To dzięki ich staraniom oraz korzystaniu ze sprawdzonych tradycyjnych technologii, naturalnych składników, jakość naszych ciast, lodów, deserów lodowych, tortów oraz wyrobów garmażeryjnych jest do dziś uznana wśród konsumentów.

Godziny otwarcia: pn. – ndz. : 8:00 – 20:00.

Restauracja

 

Adres: M. Curie-Skłodowskiej 15
15-097
Podlaskie
Telefon: 857447034
607839000
E-mail: biuro@hort-cafe.pl
WWW: http://www.hort-cafe.pl
Godzina otwarcia: 0-0
Cena: od 0 zł do 0 zł
Udogodnienia: