U Sienkiewiczów

Zapraszamy wszytkich spragnionych odpoczynku na łonie natury, w sąsiedztwie lasów i łąk, w ciszy przerywanej śpiewem ptaków i klekotem boćków.
Nasza kwatera położona jest w cichym zakątku Puszczy Białowieskiej z dala od sąsiedzkich zabudowań, w otoczeniu lasu i łąk, nieopodal dwóch rzek: Narwi i wpadającej do niej Narewki. Jest to dom parterowy, całoroczny, urządzony w stylu regionalnym z okiennicami i zdobieniami, z zagospodarowanym poddaszem, ogrzewany kominkiem z płaszczem wodnym. Mieści się w nim 5 pokoi gościnnych (2 na dole - czteroosobowe, 3 na górze - dwu i trzyosobowe) na maksymalnie 15 miejsc. W domu są 2 samodzielne łazienki, balkon, taras, kuchnia z pełnym wyposażeniem z płytą kaflową i kuchenką gazową oraz obszerny salon z kominkiem, telewizorem i mikrowieżą, pełniący rolę jadalni i miejsca na imprezy (ze światłami dyskotekowymi).
Na terenie posesji mamy studnię z żurawiem, dużą altanę z grillem i wędzarnią, rozpoczęliśmy też budowę ruskiej bani (sauny). Jest też atrakcyjny plac zabaw dla dzieci z huśtawką i piaskownicą, plac do gry w badmintona i koszykówkę, a także ławki do wypoczynku wśród zieleni i kwiatów. Obok domu, za płotem znajduje się bocianie gniazdo, latem zamieszkane, a jego mieszkańców można oglądać z okien na górce. Całe podwórko jest ogrodzone płotem z balasów, a przed wjazdem na nie znajduje się zadaszone miejsce na ognisko.
Mamy do wypożyczenia 6 rowerów.
Organizujemy ogniska i kuligi.
Przygotowujemy też domowe wyroby: kiełbasy, wędzonki, kaszankę.
Zapraszamy.

Agroturystyka

 

Adres: Konopnickiej 33
17-310 Gramotne
Podlaskie
Telefon: 85686328
663598057
E-mail: miroslaw.sienkiewicz@neostrada.pl
WWW: http://www.gramotne.w.interia.pl
Liczba miejsc: 0
Cena: od 0 zł do 0 zł