Dworek na Końcu Świata

W naszym Dworku do dyspozycji gości są trzy dwuosobowe pokoje , łazienka i kuchnia. Gospodyni oferuje posiłki, również regionalne. Z myślą o wszystkich turystach odwiedzających Biebrzański Park Narodowy i nasze gospodarstwo agroturystyczne została wybudowana Ścieżka Przyrodnicza. Ścieżka składa się z kilku tablic opisujących przyrodę Doliny Biebrzy, pomostu na torfowisku niskim i kilku innych elementów.
Z myślą o miłośnikach przyrody i tych którzy lubią podziwiać piękne krajobrazy została wybudowana 11,5 metrowa wieża widokowa. Posiadamy pole namiotowe wyposażone w wiatę turystyczną mieszczącą 30 osób. Dysponujemy różnorodnym sprzętem pływającym takim jak; tratwy 6osobowe, 4osobowe, 2osobowe, 1osobowe czatownie i 6osobowe tratwy biesiadne.
Pozostałe sprzęty pływające to: tradycyjne łodzie biebrzańskie - pychówki 3osobowe,  kajaki i canoe. Mamy również rowery górskie i turystyczne. Zapewniamy transport sprzętu i ludzi po terenie.
Na życzenie gości organizujemy :
-spływy rzekami ; Biebrzą, Netto, Brzozówką, Jegrznią i Kanałem Augustowskim
-wyprawy na Bagna Biebrzańskie pod opieką licencjonowanego przewodnika
-rajdy rowerowe Doliną Biebrzy
-przejażdżki konne lub bryczką po okolicy
-wieczorne biesiady przy ognisku
-pokazy tradycyjnego wypieku sękacza.
W "Jaskini Rumcajsa" są do nabycia: karty wstępu na szlaki BPN, licencje wędkarskie, pozwolenia na spływy, mapy, przewodniki, pamiątki biebrzańskie i miodek biebrzański. Prowadzimy również punkt informacji turystycznej.

Agroturystyka

 

Adres: Kopytkowo 4
16-310 Kopytkowo
Podlaskie
Telefon: 876435468
600273051
E-mail: hanka@rumcajsy.com
WWW: http://www.rumcajs.fr.pl
Liczba miejsc: 0
Cena: od 0 zł do 0 zł