Ośrodek Wypoczynkowy Bartlowizna

W samym sercu największego parku narodowego, nad brzegiem nieokiełznanej i fascynującej Biebrzy, stworzyliśmy jedno z najpiękniejszych miejsc konferencyjno - wypoczynkowych w Polsce - "Bartlowiznę".

Urokliwe miejsce pozwala na ucieczkę od codziennego życia i udany wypoczynek w harmonii z naturą.

BARTLOWIZNA to kompleks hotelowo - gastronomiczny  z około 100 miejscami noclegowymi, pięknie zagospodarowanym terenem i BIEBRZAŃSKIM CENTRUM KONFERENCYJNYM.

Niepowtarzalny klimat wnętrza hotelowego tworzy unikatowa kolekcja zegarów, obrazów oraz porcelany. Bazę gastronomiczną stanowią stylowa jadalnia oraz Gospoda Bartla z ciekawą aranżacją wnętrza, nawiązującą do bogactwa otaczającej przyrody. Spotkanie z naturą rozpoczyna się już na terenie ośrodka będącego szlachetnym parkiem wraz z kompleksem stawów wędkarskich z licznymi miejscami do relaksu i odpoczynku (altany, oczka wodne, mała architektura). Wygodny dostęp do rzeki ułatwia molo. Jest tu cisza i spokój z dala od komunikacyjnych szlaków.

Kompleks położony jest w miejscowości Goniądz w północno - wschodniej Polsce w otulinie Biebrzańskiego Parku Narodowego. Przepiękna okolica DOLINY BIEBRZY, jej fauna i flora gwarantuje niezapomniane wrażenia i oryginalne przygody.


Bazę noclegową Bartlowizny stanowią 53 pokoje - około 100 miejsc noclegowych w układzie:

16 pokoi 1 - osobowych
25 pokoi 2 - osobowych
7 pokoi 2 - osobowych typu studio
2 pokoje 3 - osobowe
3 apartamenty 2 - osobowe

Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienki z prysznicem, suszarki do włosów oraz TV. Większość pokoi posiada taras z widokiem na rozlewiska Biebrzy, telefon oraz dostęp do Internetu. Hotel posiada również pokoje przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Ponadto bezpłatnie zapewniamy:
strzeżony parking
bezprzewodowy Internet w holu recepcyjnym
komputer z dostępem do Internetu
punkt informacji turystycznej
dostęp do sejfu

KONFERENCJE
Bartlowizna oferuje pełen zakres usług związanych z organizacją wszelkiego rodzaju konferencji, szkoleń, seminariów, warsztatów oraz spotkań biznesowych.
Urokliwa panorama Biebrzańskiego Parku Narodowego, życzliwa i profesjonalna obsługa sprawią, ze każde organizowane przez Państwa szkolenie będzie udane.

 

Do Państwa dyspozycji oddajemy Nowoczesne Centrum Konferencyjne składające się z 3 klimatyzowanych sal, które można dowolnie aranżować i łączyć, co daje możliwość organizacji konferencji do 200 osób.


Centrum Konferencyjne wyposażonej jest w:

  • do

Ośrodek Wypoczynkowy

 

Adres: Nadbiebrzańska 32
19-110
Podlaskie
Telefon: 857380630
857380632
E-mail: recepcja@biebrza.com.pl
WWW: http://www.biebrza.com.pl
Liczba miejsc: 0
Cena: od 0 zł do 0 zł