Ranczo Jagłowo

Zapraszamy wszystkich pasjonatów dzikiej przyrody, ale i tych którzy chcą na chwilę uciec od miejskiego zgiełku, do położonego w sercu Biebrzańskiego Parku Narodowego Rancza w Jagłowie.

Poza czystym powietrzem i pięknymi zachodami słońca, mamy Państwu do zaoferowania możliwość obcowania z pięknem dziewiczej przyrody Doliny Biebrzy.

Do dyspozycji gości przygotowaliśmy na naszym Ranczo dwa komfortowe budynki: odremontowany dom wiejski z 1923 roku oraz mniejszy domek letniskowy. Oba budynki dzieli spora odległości, co pozwala na zachowanie intymności.

Oba budynki są od siebie niezależne. Posiadają zewnętrzne oświetlenie , co pozwala poczuć nadbiebrański klimat do późnych godzin nocnych. Na terenie posesji znajduje się też plac zabaw oraz wyznaczone miejsca na ogniska.

Nasze Ranczo to ponad hektar zalesionego kilkunastoletnim lasem terenu, z bogactwem roślinności, w tym chronionymi prawnie gatunków drzew.

Dla najmłodszych pociech przygotowaliśmy liczne atrakcje – książeczki, zabawki. Dom posiada zabezpieczenia na schodach, co pozwoli Państwu nie martwić się o pociechy. Do dyspozycji gości jest też krzesełko do karmienia oraz łóżeczko dziecięce.

Dom

Budynek wiejski z 1923 r., przeniesiony w 2004 r. a następnie odremontowany w stylu podlaskim, kryty wiórem, zdobiony obrzynkami ze stylowym wnętrzem. Dom jest całoroczny, dwupoziomowy z tarasem wychodzącym na panoramę nadbiebrzańskich łąk. Na dole znajduje się salon z kominkiem, kuchnia, sypialnia dwuosobowa z podwójnym łóżkiem oraz łazienka z prysznicem i toaletą. Na piętrze są trzy dwuosobowe sypialnie (jedna z podwójnym łóżkiem i dwie z dwoma pojedynczymi łóżkami) oraz toaleta. W razie większej ilości gości istnieje możliwość zaaranżowania trzech dostawek. Dom jest w pełni wyposażony w naczynia kuchenne oraz pościel. Posiad równiez TV.

 

Domek

Domek letniskowy mogący pomieścić siedem osób. W głównej części znajduje się salon z aneksem kuchennym, dwuosobową wersalką oraz jednoosobowym rozkładanym tapczanem, łazienka z prysznicem i toaletą, a także sypialnia z dwuosobowym łóżkiem. Druga sypialnia z dwuosobowym łóżkiem posiada oddzielne wejście. W razie większej ilości gości istnieje możliwość zaaranżowania jednej dostawki w części głównej. Domek jest w pełni wyposażo

Agroturystyka

 

Adres: Jagłowo 47
16-310 Jagłowo
Podlaskie
Telefon: 508586794
E-mail: ranczo@jaglowo.com
WWW: http://www.jaglowo.com
Liczba miejsc: 0
Cena: od 0 zł do 0 zł