Agroturystyka U Czesiuka

Domek "U Czesiuka" jest to gospodarstwo agroturystyczne położone we wsi Jałowo w gminie Rutka Tartak (woj. podlaskie)
w odległości około 21 km od Suwałk (droga wojewódzka nr 655). W domu salonik z kominkiem, naziemna cyfrowa TV, dostępem do bezprzewodowego internetu wi-fi, ankesem kuchennym w pełni wyposażonym, dwiema sypialniami, łazienka z WC, umywalka i kabina prysznicowa.
Jest to doskonałe miejsce dla osób, które nie przepadają za tłokiem i hałasem letnich miast. Obiekt jest do wyłącznej dyspozycji wynajmujących.

Dla miłosników spędzenia czasu z wędką polecamy znajdujący sie koło domku staw lub też w pobliżu znajdujące się jeziora. Najbliższe znajduje się około 1 km z własną linią brzegową, pomostem i łódką.

Dla osób, które lubią aktywnie spędzać czas polecamy liczne wędrówki piesze jak też miejsce do gry w siatkówkę. Lokalizacja naszego obiektu czyni
z niego doskonałą bazę wypadową do wycieczek krajoznawczych po Suwalszczyźnie i na Litwe (Wilno, Troki).

W pobliżu domku znajduje się duży ogród z altaną, huśtawką i piaskownicą dla dzieci. W altanie można odpocząć i ukryć się od słońca,Domek U Czesiuka na zewnątrz lub w czasie niepogody spędzić czas przy grillu. Na miejscu jest możliwość zakupu wiejskich produktów (mleka, twarogu, jajek, warzyw).

Zimą zapraszamy na narty. Do wyciągu narciarskiego w Szelmencie jest około 15 km. Kompleks narciarski w chwili obecnej składa się
z sześciu oświetlanych narciarskich tras zjazdowych, w tym pięć wyciągów o długości od 300 do 400 metrów oraz jeden 100 metrowy wyciąg dla dzieci.
W okresie przedświątecznym jest również możliwość wynajęcia domku na Święta i na Sylwestra

Zapewniamy:


  • aktywny wypoczynek (jazda na rowerze, piesze wycieczki)
  • wędkowanie na pobliskim jeziorze (łódka, linia brzegowa)
  • grill
  • wi-fi
  • sauna
  • miejsce do zabaw dla najmłodszych

Agroturystyka

 

Adres: 38 664094655
16-406 Jałowo
Podlaskie
Telefon:
E-mail: alicja1501@onet.eu
WWW: http://www.uczesiuka.pl
Liczba miejsc: 0
Cena: od 0 zł do 0 zł