Uroczysko Łaźnie

Witamy Państwa w nowoodrestaurowanym domku wiejskim w Łaźniach. Jest on położony zaledwie 10 km od Supraśla. Przygotowaliśmy go z myślą o wygodzie i spokoju gości. Domek znajduje się na końcu wsi a jednocześnie na skraju lasu co zapewnia wypoczynek w ciszy i spokoju którą mogą zakłócić jedynie śpiew ptaków i szum drzew.
Łaźnie znajdują się na skraju Rezerwatu Przyrody a jednocześnie w środku Puszczy Knyszyńskiej, która bogato obdarza nas grzybami, jagodami a także zwierzętami. Bez problemu można tu spotkać lisy, zające sarny i jelenie. Przychodzi też do nas w gości żubr z Puszczy Białowieskiej. Wieś oplata piękna, dziewicza rzeka Sokołda, bogata w ryby i ptactwo wodne. Na Sokołdzie często organizowane są spływy kajakowe.
Nieopodal, ok 5 km, znajduje się Lipowy Most wraz z słynnym na Podlasiu Golf Parkiem. W pobliżu jest też "Ritowisko" w którym można pojeździć konno lub bryczką.
We wsi Łaźnie historia pozostawiła po sobie wiele śladów. Przebiega tędy szlak powstania styczniowego i listopadowego. Znajduje się też pomnik upamiętniając poległych w II wojnie światowej.
Obok biegnie szlak Tatarski z pięknymi meczetami w Bohonikach i Kruszynianach.

Serdecznie zapraszamy. Z pewnością nie będziecie się tu nudzić.

Za pobyt dłuższy niż trzy dni udzielamy rabatów, nawet do 20%.

Agroturystyka

 

Adres: 31
16-030
Podlaskie
Telefon: 502380079
E-mail: w.zynel@wp.pl
WWW:
Liczba miejsc: 0
Cena: od 0 zł do 0 zł