Agroturystyka Biebrzański Eden

Agroturystyka Biebrzański Eden to propozycja idealna dla miłośników natury i mieszczuchów, którzy chcą odetchnąć trochę świeżym powietrzem z dala od miejskiego zgiełku. Naszym gościom oferujemy do wynajęcia dwa całoroczne domy. W jednym z nich 4 1-osobowe łóżka i 2 2-osobowe, w drugim 4 2-osobowe łóżka. Domy są obok siebie - po dwóch stronach ulicy. Na terenie posesji przy obu domach jest dostępne miejsce na ognisko i grilla. Cena wynajmu jednego domu to 300zł za dobę. W cenie wynajmu udostępniamy również rowery, drewno do kominka, pościel. Przyjmujemy do 8 osób na jeden dom.

Wieś Szafranki jest położona w pięknej okolicy nad rzeką Biebrzą, w rejonie Biebrzańskiego Parku Narodowego. W najbliższej okolicy jest mnóstwo tras pieszych o rowerowych. W pobliskim miasteczku Goniądz - kąpielisko nad rzeką, możliwość wypożyczenia kajaków i tratw. Wiele punktów widokowych (można obserwować ptaki i inne zwierzęta). Niedaleko do Twierdzy Osowiec - bardzo ciekawy obiekt do zwiedzania.

Dodatkowym atutem noclegów w naszych kwaterach jest możliwość odbycia wycieczki z właścicielem, który jest licencjonowanym przewodnikiem po rejonie Podlasia i wyspecjalizował się w terenach Parku Biebrzańskiego.

Agroturystyka

 

Adres: Szafranki 2
19-110 Szafranki
Podlaskie
Telefon: 603-196-502
E-mail: adamzimnoch2@gmail.com
WWW: http://www.biebrzanski-eden.pl
Liczba miejsc: 0
Cena: od 0 zł do 0 zł