Zmiana Klimatu

Zmiana Klimatu to nowy klub w przestrzeni dawnego teatru lalek przy Warszwskiej 6 w Białymstoku. Konserwujemy z czułością skrzypienie sceny, serwujemy muzykę na żywo, dbamy o poziom chmielu w rozwichrzonych głowach i czekamy na Was codziennie od 16:00 do 27:00. Wiele wydarzeń pod jednym dachem! Teatr, koncerty, kino i wszystko czego nie da się opisać, ale warto tego doświadczyć.

Być może wielu uważa, że miastu Białystok wciąż daleko do Warszawy, Londynu lub Berlina, jeśli chodzi o miejsca, gdzie można dobrze i miło spędzić czas. Dystans ten wyda Wam się znacznie krótszy, jeśli zajrzycie do nas na ul. Warszawską.

Ostatnio naliczyliśmy 47 marek piwa, ale to było przed dostawą.

A poza tym w barze:
- wino – dobre,
- wódka – zimna,
- przekąski – różne.

Zmianę Klimatu założyliśmy z prostego powodu, nie było w okolicy miejsca gdzie można by z przyjaciółmi obejrzeć filmu, posłuchać na żywo dobrej muzyki, obejrzeć coś teatralnego, zorganizować spotkanie z podróżnikiem. Wszystko to oczywiście w oparach smacznego piwa wszelkiej maści i dobrego klimatu.

Zmiana Klimatu to przestrzeń, które łączy w sobie cechy wielu miejsc. W zależności od potrzeb i pomysłu i nastroju, aranżujemy naszą przestrzeń w różny sposób. Raz jesteśmy pubem, innym razem klubem koncertowym, dj-ską imprezownią, teatrem, kinem, miejscem placem zabaw dla rodzin z dziećmi lub miejscem spotkań różnych inicjatyw, storzarzyszeń i grup. Można u nas wypić dobrą kawę i herbatę, mamy bardzo duży wybór napoi bezalkoholowych, serwujemy ciekawy wybór piw, również tych z browarów rzemieśliczych, a jeśli jest taka potrzeba i chęć, posiadamy również mocniejsze alkohole.

Godziny otwarcia:
Pon. - Czw.: 16:00 - 00:00
Pt. - Sob.: 16:00 - 02:00
Niedz.: 16:00 - 00:00

Restauracja

 

Adres: Warszawska 6
15-950
Podlaskie
Telefon: 793222802
506686986
507669115
E-mail: klimatuzmiana@gmail.com
WWW: http://klimatuzmiana.pl/
Godzina otwarcia: 0-0
Cena: od 0 zł do 0 zł
Udogodnienia: