Sielskie Kresy

Gospodarstwo Agroturystyczne „Sielskie Kresy” połozone sa na obszarze Natura 2000 „Puszcza Knyszyńska ” . Zapraszamy na wczasy letnie, zimowe, rodzinne wakacje, weekendy w gronie przyjaciół, wypoczynek świąteczny i sylwestrowy. Oferta gospodarstwa kierowana jest do osób poszukujących ciszy i spokoju, aktywnego wypoczynku na łonie natury oraz gotowych zasmakować przyjemności życia na wsi.
 
Oferujemy salę biesiadną na 50 osób. Organizujemy imprezy okolicznosciowe,komunie, wesela, imprezy integracyjne, konferencje i szkolenia, spotkania opłatkowe. Posiadamy także  polozona w lesie wiate z grilem na 40 osob. Zimą zapraszamy na kuligi i biesiady przy ognisku a latem na wedkowanie w pobliskim stawie.Wieczorami można posiedzieć przy ognisku, podziwiając gwieździste niebo, słuchając śpiewu nocnych ptaków, cykania świerszczy i kumkania żab.
 
Do dyspozycji gości dostepne są 3 pokoje 2-osobowe z łazienkami, 1 pokój 4-osobowy z łazienką oraz ogólnodostepna kuchnią.  W  w odleglosci 3 km od obiektu znajduje się kryty basen, jacuzzi, sauna, pizzeria, restauracja, sklepy.

Agroturystyka

 

Adres: 9
16-050 Mościska
Podlaskie
Telefon: 513017847
E-mail: sielskiekresy@wp.pl
WWW: http://sielskiekresy.pl/
Liczba miejsc: 0
Cena: od 0 zł do 0 zł