Energetyk - Ośrodek Wypoczynkowo-Szkoleniowy

Ośrodek Wypoczynkowo - Szkoleniowy ENERGETYK

Położony jest w wysokim lesie sosnowym nad pięknym jeziorem Rajgrodzkim o powierzchni 15,1 km kw. z licznymi zatoczkami i wyspami o pierwszej klasie czystości wody. Świadczą o tym licznie występujące gatunki ryb (sielawa, sieja, węgorz, szczupak, okoń, leszcz, płoć, sum). To prawdziwy raj dla wędkarzy.

   W odległości 5 km od ośrodka leży Rajgród, znana miejscowość turystyczna, położona przez Jaćwingów na przełomie III/IV wieku, gdzie można dotrzeć szlakiem pieszym i rowerowym biegnącym nad brzegiem. Najciekawszym miejscem do zwiedzania jest tzw. Góra Zamkowa (dawne uroczysko Jaćwingów), z której można obserwować piękną panoramę jeziora i okolic. Jezioro Rajgrodzkie poprzez rzeki Małkiń i Jegrznię włączone jest w system wodnego szlaku turystycznego prowadzącego z Olecka przez jez. Selmęt Wielki, Dręstwo, kanał Woźnawiejski do Biebrzy, a dalej Narwią do zalewu Zegrzyńskiego.

   Ośrodek gwarantuje swym gościom doskonały wypoczynek oraz dobre warunki szkoleniowe. Jest to wspaniały, nieskażony cywilizacją o czystym powietrzu teren dla wszystkich, którzy pragną odpocząć w ciszy i spokoju oraz zwiedzić jeden z najpiękniejszych regionów Polski.
Znajdujący się w pobliżu Biebrzański Park Narodowy ze swoim ekosystemem i mikroklimatem jest unikatowym w światowej skali rezerwatem rzadkich gatunków roślin i ptaków (Dobelt, Batalion, Czapla Siwa) oraz ostoją Łosia.Ośrodek Wypoczynkowo - Szkoleniowy ENERGETYK
Czynny jest przez cały rok. Recepcja obsługuje gości w sezonie letnim całą dobę, w pozostałym okresie od godz. 7.00 do godz. 19.00. Łączność telefoniczna z ośrodkiem przez 24 godziny.

   Dysponujemy bażą 120 miejsc noclegowych w pokojach 2, 3, 4-osobowych i w apartamentach o wysokim standardzie, z pełnym węzłem sanitarnym (łazienki, prysznice), internet i TV oraz 72 miejsca sezonowe w domkach campingowych  2-4 osobowych.

   Dobrze wyposażone sale wykładowe przystosowane są do obsługi szkoleń, zjazdów, konferencji oraz imprez okolicznościowych.

   W części hotelowej znajduje się kawiarnia, sala bankietowa sauna i sala kinowa (dla 60 osób) oraz dwie sale konferencyjne, na około 200 osób i około 100 osób.

Ośrodek posiada boisko wielofunkcyjne, na którym można uprawiać koszykówkę, siatkówkę i tenis ziemny.

Na terenie ośrodka znajduje się również plac zabaw dla dzieci, kąpielisko strzeżone oraz parking samochodowy.

Posiadamy duże ilości sprzętu pływającego (łodzie wiosłowe, kajaki, rowery wodne, deski surfingowe).

   Jezioro Rajgrodzkie jest strefą ciszy, obowiązuje zakaz używania silników spalinowych.

Ośrodek Wypoczynkowy

 

Adres: Leśna 1
19-206
Podlaskie
Telefon: 862721818
E-mail: recepcja@energetyk.travel.pl
WWW: http://www.energetyk.travel.pl
Liczba miejsc: 0
Cena: od 0 zł do 0 zł