Domki na wyspie

Zapraszamy do wynajęcia dwóch domków letniskowych czteroosobowych nad wodą, na wyspie, znajdujących się na 60 ha gospodarstwie w samym centrum Zielonych Płuc Polski.

Gospodarstwo położone jest koło Olecka, w przepięknej okolicy w otoczeniu  wzgórz, łąk, lasów i wody na pograniczu Pojezierza  Zachodniosuwalskiego i Mazur garbatych. 

Każdy z domków posiada dwa pokoje z TV i DVD, radio z wejściem USB oraz czytnikiem kart SD, aneks kuchenny z lodówką i kuchenką gazową, łazienkę z prysznicem. Domki posiadają  zadaszone tarasy z widokiem na wodę. Do dypozycji gości jest grill, ognisko, łódka. Możliwość kąpieli w wodach otaczających wyspę. Dogodne miejsce do wędkowania, gdyż wody wokół wysepki obwitują w takie gatunki ryb jak karp, karaś, lin, szczupak, okoń, płoć, krasnopiórka, amur. Doskonałe miejsce także do spacerów, ponieważ na terenie gospodarstwa znajduje się prywatny las, zagajniki, rozlewiska stworzone przez bobry, a także jedno z najwyższych wzniesień w okolicy, z którego rozpościera się przepiękny widok. Przez teren
gospodarstwa przepływają dwie rzeczki. 

Bardzo dobre miejsce do obcowania z dziką przyrodą. Na gospodarstwie można obserwować takie gatunki zwierząt jak bocian biały, czapla siwa, kormoran czarny, gacek  brunatny, mewy, łabędzie, dzikie kaczki, rybołowy, bobry, sarny i wiele innych zwierząt. Ciekawostką gospodarstwa są pozostałości okopów z czasów II wojny światowej.

Możliwośćc korzystania z bani (sauny) - gorącej beczki znajdującej się na terenie gospodarstwa.

Akceptujemy zwierzęta domowe.

Agroturystyka

 

Adres: 4
19-420 Czukty
Warmińsko-mazurskie
Telefon: 515287867
E-mail: domki_na_wysepce@wp.pl
WWW: http://www.domkinawysepce.republika.pl
Liczba miejsc: 0
Cena: od 0 zł do 0 zł