Hotel nad Wigrami

Hotel nad Wigrami***

Zapraszamy Państwa do luksusowego hotelu położonego w  wyjątkowym miejscu na Suwalszczyźnie. W urokliwym otoczeniu krajobrazu Wigierskiego Parku Narodowego osoby ceniące sobie ciszę, spokój znajdą tutaj przystań do oddawania się błogiemu relaksowi.  W nowo wybudowanych wnętrzach znajdą Państwo noclegi w komfortowych, przytulnych pokojach wyposażonych w nowoczesne meble. Wszystkie pokoje są wyposażone w łazienkę, telewizor LED, telefon, radio i dostęp do bezprzewodowego internetu.  W restauracji hotelu będą mogli Państwo skosztować wyrafinowanych potraw, czerpiąc z  bogactwa smaków kuchni zarówno regionalnej jak i tych inspirowanych podróżami po świecie. Restauracje z wyjściem na taras letni i widokiem na jezioro tworzą idealne warunki do niespiesznego delektowania się finezyjnymi daniami w połączeniu z ucztą dla oczu.

Położenie na skraju Wigierskiego Parku Narodowego czyni z Hotelu nad Wigrami*** doskonały punkt startowy do wycieczek, mających na celu poznanie atrakcji turystycznych i przyrodniczych Suwalszczyzny.  Hotel nad Wigrami***to idealne miejsce także dla zwolenników aktywnych form wypoczynku. Miłośnicy wędrówek pieszych i rowerowych, wędkowania, pływania kajakiem, żeglowania, znajdą tutaj idealne miejsca do oddawania się swoim pasjom. Możliwości do uprawiania sportów jest o wiele więcej, gdyż w niedużej odległości funkcjonuje wyciąg nart wodnych, stadnina koni, aquapark, pole do gry w mini golfa, ścianka wspinaczkowa. Zimą można pozjeżdżać na stokach wyciągów narciarskich lub uprawiać narty biegowe, pojeździć na łyżwach, polatać bojerami.  Na życzenie Gości organizujemy także inne formy aktywności.

Na potrzeby konferencji,  spotkań biznesowych udostępniamy 2 sale konferencyjne nowocześnie wyposażone. Istnieje także możliwość zorganizowania konferencji dla  180 osób w dużej sali wielofunkcyjnej o powierzchni 308 m2.

Na potrzeby spotkań o kameralnym charakterze udostępniamy małą salę bankietową.
Zamknięta 1,5-hektarowa enklawa pozwala zrealizować także ognisko bądź grill podczas spotkań integracyjnych.  

Dokładamy wszelkich starań by każdy pobyt, był źródłem satysfakcji i głęboko zapadł w pamięci naszych Gości.  

Zapraszamy do Hotelu nad Wigrami***.

Znajdujemy się w odległości 8 kilometrów od Suwałk (obok drogi krajowej nr 8 Suwałki - Białystok), oraz 130 km od lotniska w Kownie.

Hotele

 

Adres: 39
16-402
Podlaskie
Telefon: 875635959
E-mail: recepcja@hotelnadwigrami.pl,recepcja@hotelnadwigrami.pl
recepcja@hotelnadwigrami.pl,recepcja@hotelnadwigrami.pl
WWW: http://www.hotelnadwigrami.pl
Liczba miejsc: 0
Cena: od 0 zł do 0 zł