Agroturystyka Nad Stawem

Zapraszamy na wypoczynek w Suwalskim Parku Krajobrazowym, z dala od głównych szlaków komunikacyjnych - w bliskim sąsiedztwie lasu i jeziora.  Gwarantujemy niepowtarzalną domową atmosferę oraz ciszę i spokój, pozwalające regenerować siły w bliskim kontakcie z naturą.

Proponujemy 4 dwuosobowe pokoje o wysokim standardzie, z własnymi łazienkami (pełny węzeł sanitarny), TV cyfrową, internetem oraz balkonami. Każdy pokój posiada oddzielne wejście z klatki schodowej, co niewątpliwie zapewnia komfort korzystania z kwatery. Naszym gościom zapewniamy również, kompletną pościel antyalergiczną i materace rehabilitacyjne.

Wszystkie pomieszczenia przygotowaliśmy i wyposażyliśmy, zgodnie z wymogami kategorii ** nadawanej przez Polską Federację Turystyki Wiejskiej w Warszawie, "Gospodarstwa Gościnne".

W pełni wyposażony aneks kuchenny do wyłącznej dyspozycji zakwaterowanych osób, pozwala przygotować  posiłki. Możliwość zamówienia wyżywienia u nas.

Przed domem znajduje się przestronna altana ze stołem i ławkami, która pozwala jeść posiłki na świeżym powietrzu (można skorzystać z żeliwnego grilla). Jest też plac zabaw dla dzieci, można również rozbić namiot dla dzieci.

Powędkować można w pobliskim jeziorze, a złowione rybki, piec lub wędzić w murowanym grillu tuż przy stawie, gdzie jest też duży stół i ławki do urządzenia biesiady lub ogniska.  Naszym gościom oferujemy korzystanie z drewnianych łodzi wiosłowych (mamy własny dostęp do jeziora Przechodnie z pomostem) i rowerów.

Jest to idealne miejsce na aktywny odpoczynek, z którego można wyruszyć na wycieczki piesze i rowerowe (oznakowane trasy) lub pozwiedzać zabytki. W okolicy można skorzystać z jazdy konnej, spływów kajakowych, ośrodka sportów zimowych oraz wycieczek na Litwę. W bezpośredniej bliskości naszej agroturystyki znajduje się też kilka jezior (Przechodnie, Czarne, Białe, Jaczno, Perty, Kojle, Pobondzie).

Agroturystyka

 

Adres: Postawele 1
16-406 Postawele
Podlaskie
Telefon: 875688505
609265539
E-mail: postawele@wp.pl,postawele@wp.pl
postawele@wp.pl,postawele@wp.pl
WWW: http://www.nadstawem.za.pl
Liczba miejsc: 0
Cena: od 0 zł do 0 zł