Domek Pod Lasem

Na skraju wsi, z dala od sąsiadów i uczęszczanych szlaków stoi Domek Pod Lasem. Można tam wypocząć, zregenerować siły, zjeść coś dobrego, przypomnieć sobie smak prawdziwego chleba,(nagrodzonego pierwszą nagrodą Marszałka Województwa Podlaskiego w konkursie ,,Nasze Kulinarne Dziedzictwo- Smaki Regionów), sera oraz wędlin domowej roboty...

Można samodzielnie przyrządzać posiłki w dużej, rodzinnej kuchni, rozpalić ognisko, upiec własnoręcznie złowioną rybę, pójść na grzyby, pojechać rowerem nad jezioro albo też wybrać się na polowanie do pobliskiej Puszczy Augustowskiej.

Jeżeli przyjedziesz pociągiem- my odbierzemy Cię z dworca PKP.

Domek Pod Lasem oddalony jest o 20 km od Augustowa. Tam można popłynąć statkiem przez XIXw. Kanał Augustowski (10 km długości oraz 18 śluz) lub skorzystać z wyciągu nart wodnych.

W Podcisówku, zaś (6 km) można obejrzeć dworek, w którym mieszkał Karol Brzostowski.

Za bramą gospodarstwa jest rozciągająca się na wiele kilometrów bogata Puszcza Augustowska, która potrafi uleczyć każdego zmęczonego wędrowca.

W pobliżu płynie rzeka Biebrza. Można urządzić sobie spływ kajakiem, bądź tratwą.

Wspaniałe krajobrazy i okolica idealna do pieszych wędrówek lub też rowerowych wycieczek pozwala odpocząć od gwaru i hałasu miast. Jest to spokojne miejsce, gdzie można zapomnieć o otaczającym nas świecie i czas staje wtedy w miejscu.

 

Agroturystyka

 

Adres: 14
16-310 Lebiedzin
Podlaskie
Telefon: 666289295
E-mail: ewa4dec@wp.pl
WWW: http://www.lebiodka.pl.
Liczba miejsc: 0
Cena: od 0 zł do 0 zł