Hotel Kresowiak

"Kresowiak" znajduje się w samym centrum Siemiatycz, w sąsiedztwie takich miejscowości jak Drohiczyn, Grabarka czy Mielnik n. Bugiem.

Atrakcyjne położenie umożliwia naszym Gościom sprawne osiągnięcie zamierzonych celów, miłośnicy spacerów mają "na wyciągnięcie ręki" miejską plażę i najcenniejsze zabytki naszego miasta.

Goście mogą pozostawić swój samochód na monitorowanym parkingu. Do środka można dostać się schodami, bądź windą, którą wjedziemy też do części mieszkalnej.

Pokoje 1-, 2-, 3-osobowe i apartament zapewniają 50 miejsc noclegowych. Każdy z nich wyposażony jest w tv i telefon, a na terenie całego obiektu jest również bezprzewodowy internet, z którego można korzystać bez dodatkowych opłat. W wybranych pokojach znajduje się sejf i minibar.

W restauracji goście mogą spróbować dań typowych dla naszego regionu, w menu znajdą się również tradycyjne dania kuchni polskiej. Na drinka czy zimne piwo zapraszamy do naszego baru, gdzie do wyboru są alkohole krajowe i najbardziej popularne trunki zagraniczne. Dla osób preferujących napoje bezalkoholowe serwujemy wyśmienite kawy i herbaty, jak również bezalkoholowe drinki.

Hotele

 

Adres: Grodzieńska 7 0
17-300
Podlaskie
Telefon: 856828228
E-mail:
WWW: http://www.kresowiaksiemiatycze.pl/
Liczba miejsc: 0
Cena: od 0 zł do 0 zł