Hotel Albatros & Spa

Znajdujemy się w miejscowości Serwy k. Augustowa - popularnej miejscowości letniskowej nad jeziorem Serwy. Otacza nas Puszcza Augustowska, a Pojezierze Augustowskie do którego należy jezioro, to jedno z najbardziej malowniczych i wciąż jeszcze mało odkrytych miejsc. Jezioro objęte jest strefą ciszy i związku z tym jest u nas spokojniej niż w pobliskim Augustowie czy na Mazurach.

Posiadamy znakomite warunki na wypoczynek nad jeziorami, zwłaszcza wypoczynek aktywny, a konferencje, imprezy firmowe i integracyjne oraz szkolenia to również nasza specjalność. Nasze sale konferencyjne i zaplecze noclegowe umożliwiają organizację imprez do 250 –300 osób. Nowoczesne centrum SPA pozwala zrelaksować się po pracowitym dniu szkolenia lub konferencji, a duży 4 hektarowy teren pozwala na organizację atrakcyjnych imprez integracyjnych. Nasz hotel to także znakomite miejsce do organizacji bankietów i przyjęć weselnych oraz imprez plenerowych. Do dyspozycji naszych gości jest kąpielisko z pomostami, wypożyczalnia sprzętu pływającego i rowerów, boiska sportowe.
 
Hotel w Augustowie czy hotel w Serwach to alternatywa warta rozważenia.
Zapraszamy

Dysponujemy łącznie 100 pokojami w tym 38 pokojami i 10 apartamentami typu KOMFORT, w trzygwiazdkowym skrzydle B oraz pokojami i 2 apartamentami typu STANDARD w skrzydle A. Wszystkie pokoje typu KOMFORT oraz większość pokoi STANDARD posiada tarasy lub balkony.

Hotele

 

Adres: 0

Podlaskie
Telefon: 876418835
696977988
E-mail:
WWW: http://albatroshotel.pl/
Liczba miejsc: 0
Cena: od 0 zł do 0 zł