Agroturystyka u Edwina

Oferujemy całoroczny, drewniany, komfortowo wyposażony dom wypoczynkowy. Obiekt położony jest nad brzegiem jeziora w bardzo czystej i spokojnej okolicy z dala od miejskiego zgiełku. Cisza i spokój gwarantowane. Ogrom, piękno i  bliskość natury, wiele możliwości aktywnego spędzenia czasu oraz specyfika otoczenia wraz z jej gościnnymi mieszkańcami pozwoli na przeżycie niezapomnianych chwil, które na długo zapiszą się w pamięci. 

Gospodarswo usytuawane jest w gminie Puńsk, gdzie znaczną część jej mieszkańców stanowi litewska mniejszość narodowa. Chcących doświadczyć litewskiej kultyry, posmakować oryginalnej litewskiej kuchni, czy posłuchać, a nawet i poznać powszechnie stosowany litewski język zapraszamy na wypoczynek do nas. Gospodarstwo położone jest blisko granicy z Litwą, co czyni je znakomitą bazą wypadową na dalsze zagraniczne wyprawy w kierunku północno-wschodnim (Wilno, Ryga). 

W celu dokonania bardziej szczegółowej analizy naszej oferty zapraszamy na stronę internetową. Zachęcamy również do kontaktu telefonicznego, czy mailowego pod czas, którego postaramy się odpowiedzieć na wszystkie nurtujące pytania.

Agroturystyka

 

Adres: Szlinokiemie 14
16-515
Podlaskie
Telefon: 513350763
E-mail: edwin.krajewski@gmail.com
WWW: http://www.edwin.wigry.eu
Liczba miejsc: 0
Cena: od 0 zł do 0 zł