Pokoje Wypoczynkowe Sowa

SOWA to Dom Wypoczynkowy w Supraślu, urokliwie położony na skraju Puszczy Knyszyńskiej.

Sowa to stylowy Dom Wypoczynkowy usytuowany na skraju lasu, u wrót przepięknej i malowniczej Puszczy Knyszyńskiej w północno-wschodniej części Polski. Jest to idealne miejsce do wypoczynku rodzinnego lub w gronie przyjaciół. Serdeczna gościnność oraz życzliwość gospodarzy, bliski kontakt z nietkniętą ludzką ręką naturą, malownicze otoczenie, spokój oraz bezpieczeństwo pozwolą Państwu złapać oddech od miejskiego zgiełku gwarantując udany, mile spędzony czas.

Dodatkowo atrakcyjne położenie urokliwego Supraśla, na styku cywilizacji i dzikiej przyrody zapewni Państwu różnorodne formy spędzenia czasu, poczynając od ciekawych miejsc i zabytków do zwiedzania, a kończąc na aktywnych formach wypoczynku typu wycieczki rowerowe, spływy kajakowe czy trasy narciarskie. Na zwolenników mniej wymagających form odpoczywania czekają okoliczne bajkowe lasy, obfitujące w owoce leśne oraz grzyby, gdzie również można posłuchać śpiewu ptaków podziwiając piękno matki natury. Idealne miejsce dla osób lubiących spacery, ceniących ciszę i spokój.

Pokoje Gościnne "Sowa" oferują Państwu komfortowe, nowe i wygodne pokoje 2-, 3-, 4- osobowe, każdy z własną, osobną łazienką wyposażoną w WC, prysznic oraz umywalkę. Do dyspozycji gości jest również w pełni wyposażona kuchnia z lodówką, kuchenką elektryczną, czajnikiem elektrycznym, naczyniami i sztućcami, które pozwolą Państwu przygotować posiłki. W pobliżu istnieje możliwość zjedzenia smacznych i niedrogich posiłków. Z kuchni jest wyjście na balkon, gdzie można zjeść na świeżym powietrzu.

Wszystkie pokoje wyposażone zostały w ciekłokrystaliczne telewizory LED oraz bezprzewodowy BEZPŁATNY dostęp do Internetu.

Na terenie posesji znajduje się duży, zadaszony taras oraz obszerny ogród, gdzie można zorganizować biesiadę, imprezę integracyjną, firmową lub mile spędzić czas. Goście BEZPŁATNIE mogą skorzystać z bezpiecznego parkingu na posesji zamykanej na noc.

Istnieje możliwość dodatkowego zorganizowania naszym Gościom:
  • przejażdżki po Supraślu i okolicy Kolejką Bajkową (http://kolejkabajkowa.republika.pl/)
  • spływów kajakowych
  • wycieczek rowerowych
  • przewodnika po okolicy
  • nart biegowych
  • ogniska oraz kuligu

Agroturystyka

 

Adres: Sowia 1
16-030
Podlaskie
Telefon: 603685957
600154999
E-mail: sowa.suprasl@op.pl,sowa.suprasl@op.pl
sowa.suprasl@op.pl,sowa.suprasl@op.pl
WWW: http://www.suprasl.nocowanie.pl
Liczba miejsc: 0
Cena: od 0 zł do 0 zł