Dom letniskowy w Rybczyznie koło Rajgrodu nad jez. Dreństwo

Dom jest jednopiętrowy,na parterze mają państwo duży salon połączony z aneksem kuchennym z którego jest wyjście na taras doly. W salonie znajduję się wypoczynek (duża rogówka) kominek oraz duży stół debowy na 12 osób oraz łazienka. Kuchnia jest wyposażona w kuchenkę gazową , lodówkę , mikrofalówkę oraz niezbędne rzeczy.
Na piętrze znajdują się trzy pokoje, łazienka, lodówka, z każdego pokoju jest wyjście na taraz.. Jeden z pokoji to typowy pokój sypialniany w którym znajduje się duże łoże małżeńskie oraz duża garderoba. Dwa pozostałe pokoje wyposażone są segmenty dziecięce oraz oraz miejsca do spania tzw.wypoczynki.W jednym z nich znajduję tv oraz dvd z 15 filmami. Najwyżej jest wykończone poddasze .
Dom letniskowy na Rybczyżnie koło Rajgrodu nad jez. Dreństwo. Około 150m do linii brzegowej.
Kompletnie wyposażony. Na dole salon połączony z aneksem kuchennym +łazienka, na pietrze 3 pokoje + łazienka , 8 miejsc noclegowych . Cisz i spokój zapewniony.
Rybczyzna leży w otulinie Parku Biebrzańskiego. Liczna populacja bobra, dogodne warunki znajduje wydra, wilk, borsuk, sarna, jeleń, dzik i drobne ssaki.
Dla amatorów rowerowych wypraw proponujemy trasę prowadzacą po najpiekniejszych okolicach Rybczyzny. Szlak Rajgród -Wojdy- Rybczyzna- Woznawież- Kuligi- Lesniczówka Grądy ( dystans 20 km.),prowdzi do lesniczówki Grądy gdzie mieści się rezerwat Czerwone Bagno, powołany w 1925r. W celu ochrony łosia.
Jezioro Dreństwo o powierzchni 540 ha przylegające od wschodu do Rajgrodu jest dobrze zarybione : szczupak, sieja, leszcz, płoć, sielaw, węgorz, krąp, okoń

 

Ośrodek Wypoczynkowy

 

Adres: Rybczyzna 30
19-206
Podlaskie
Telefon: 691994789
E-mail: msobczyk@onet.eu
WWW:
Liczba miejsc: 0
Cena: od 0 zł do 0 zł