Folwark Hutta

Folwark HUTTA – to pokamedulski folwark pochodzący z poł. XVIII w., położony na Suwalszczyźnie, w otulinie Wigierskiego Parku Narodowego,w miejscowości Huta. Obecnie w dawnym Spichlerzu powstał komfortowy pensjonat - miejsce wypoczynku dla prawdziwych pasjonatów historii Polskich kresów i koneserów piękna przyrody. Suwalszczyzna, ciągle nie odkryta przez wielu, oferuje unikatowe doświadczenia obcowania z krajobrazem i przyrodą, a także kulturą Polski i Litwy.

Do dyspozycji naszych gości oferujemy: dwa luksusowo wyposażone apartamenty i cztery 3 – osobowe pokoje o wysokim standardzie. W odrestaurowanych, stylowych piwnicach Spichlerza, znajduje się przestronna jadalnia oraz kameralna sala klubowa.

Na życzenie naszych gości oferujemy wysokiej jakości posiłki tradycyjnej kuchni regionalnej polskiej i litewskiej, przygotowywane i dostarczane przez lokalnych restauratorów.

Położenie obiektu w granicach Wigierskiego Parku Narodowym sprzyja wycieczkom zarówno  unikalnych lasów, pól i jezior. Zimą znajdą tu radość również miłośnicy sportów zimowych, którzy oprócz tras biegowych będą mieli okazję poszusować na trasach zjazdowych w nieodległym nowoczesnym ośrodku narciarskim.

Oferujemy pomoc w planowaniu i organizacji wycieczek po polskiej i litewskiej części Suwalszczyzny.

Zapraszamy zatem rodziny i grupy przyjaciół do odwiedzenia Huty ;

Ośrodek Wypoczynkowy

 

Adres: 7
16-402 Huta
Podlaskie
Telefon: 515269875
E-mail: magda@hutta.pl,magda@hutta.pl
magda@hutta.pl,magda@hutta.pl
WWW:
Liczba miejsc: 0
Cena: od 0 zł do 0 zł