Gospodarstwo Agroturystyczne Ludomirowo

Ludomirowo to dom otoczony kilkoma hektarami parku, lasu i łąk, za wsią Zalesie w gminie Sidra (Wzgórza Sokólskie). Pokoje lub cały dom do wynajęcia na dowolną ilość dni - ferie, wakacje, weekendy, Sylwester. Wzgórza Sokólskie! 22 km do Sokółki, 22 km do Dąbrowy Białostockiej, 22 km do Grodna! Do Augustowa i Białegostoku po ok. 70 km, do Warszawy 250. Piękne miejsce sprzyjające skupieniu, rozmyślaniom, twórczości, pobytowi we dwoje. Jest to także wspaniałe miejsce na wypoczynek dla rodziny lub grupy przyjaciół. Może to być również świetne miejsce na plenery malarskie i rzeźbiarskiepróby zespołu muzycznego, spotkania integracyjne. W domu są cztery pokoje, w tym dwa w lewym skrzydle stanowią apartament z dodatkową łazienką. 2 lodówki, kuchnia gazowa z piekarnikiem elektrycznym, pralka automatyczna, piec kaflowy na dwa pokoje, centralne ogrzewanie, woda z wodociągu, ciepła woda, TV naziemna, radio. Rozległe łąki do wypoczynku, miejsce na ognisko, huśtawki. Niedaleko domu znajduje się gniazdo bocianów na wysokim słupie; bociany przylatują co roku, są od kwietnia do końca sierpnia. Do Ludomirowa można przyjeżdżać przez cały rok.

Ludomirowo leży 2 km od ryneczku wsi Zalesie i 6 km od Sidry (siedziba gminy). W Zalesiu jest zabytkowy kościół, sklep spożywczy. W Sidrze jest duży kościół, kilka sklepów, apteka, ośrodek zdrowia, stacja PKP, basen otwarty, duży zalew (wędkowanie). Warto zobaczyć ciekawą zabudowę i architekturę okolicznych wsi i poznać miłych, życzliwych mieszkańców. Do miasta Sokółka jest z Ludomirowa 23 kilometry. Sokółka ma kościół, cerkiew, szpital, dworzec kolejowy, stację benzynową, kino, krytą pływalnię, duży supermarket Tesco. Targowisko czynne jest w poniedziałki.

Do Dąbrowy Białostockiej jest 23 kilometry. Targ odbywa się we wtorki. Kilka kilometrów na północ od Dąbrowy Białostockiej przepływa Biebrza. Jest tam długa kładka ponad łąkami i wieża obserwacyjna. Zalesie leży na krańcu Szlaku Tatarskiego. Kilka kilometrów za Sokółką w miejscowości Bohoniki znajduje się meczet i cmentarz tatarski.

Adres: Jan Piasecki, 16-124 Sidra, wieś Zalesie 36. Telefon komórkowy: 724663306.Strona internetowa: www.ludomirowo.tourism.pl

Agroturystyka

 

Adres: 36
16-124 Zalesie
Podlaskie
Telefon: 724663306
E-mail: ludomirowo@wp.pl,ludomirowo@wp.pl
ludomirowo@wp.pl,ludomirowo@wp.pl
WWW: http://www.ludomirowo.tourism.pl
Liczba miejsc: 0
Cena: od 0 zł do 0 zł