Kompleks agroturystyczny Nad Stawem

Całoroczny Kompleks Agroturystyczny "Nad Stawem" położony jest w Gawrych Rudzie  nad jeziorem Wigry - Staw (odnoga Wigier) w odległości 20 km od Augustowa.  Usytuowany jest na skarpie z widokiem na jezioro, otoczony starodrzewem. Zaletą lokalizacji jest niewielka odległość (w promieniu 500 m) do sklepów, restauracji, szlaków turystyki rowerowej i pieszej, wypożyczalni sprzętu wodnego i strefy Wigierskiego Parku Narodowego

Baza noclegowa obejmuje 30 miejsc noclegowych w domkach 2-4 osobowych o podstawowym standardzie oraz 14 miejsc noclegowych w pokojach o wyższym standardzie znajdujących się w Agropensjonacie "GAWRA".
Dla smakoszy i amatorów dobrego jedzenia polecamy doskonałą, domowa kuchnię podawaną w stylowej karczmie. Wystrój Agropensjonatu "Gawra" jak i Karczmy wprowadzi Państwa w klimat i tradycje Podlasia.

Cisza spokój, swoista intymność Kompleksu Agroturystycznego "Nad Stawem"  to naturalne cechy tego miejsca, których utrzymanie jest głównym celem właściciela, dlatego mile widziane są grupy (rodziny z dziećmi), które przy ognisku, w ciszy i spokoju chcą odpoczywać. Na terenie obiektu znajduje się również Karczma w "Piwniczej izbie".

Cechą charakterystyczną Suwalszczyzny są zróżnicowane formy polodowcowego krajobrazu, osobliwości fauny i flory oraz klimat o cechach kontynentalnych z gorącym latem i prawdziwą zimą. Dla ochrony bogactwa przyrody utworzono Wigierski Park Narodowy, który proponuje ciekawe formy poznawania naturalnych walorów i ciekawostek regionu. samo Jezioro- Wigry - Staw (odnoga Wigier) zostało wpisane na listę UNESCO, projekt "AQUA". O tym, ze jest to jedno z najczystszych jezior na Suwalszczyźnie, świadczą liczne siedliska bobrów.

Agroturystyka

 

Adres: Gawrych Ruda 18
16-400
Podlaskie
Telefon: 604470167
E-mail: gawrychruda18@wp.pl
WWW: http://www.nadstawem.eu
Liczba miejsc: 0
Cena: od 0 zł do 0 zł