Ośrodek Augustów

Ośrodek AUGUSTÓW usytuowany jest nieopodal centrum Augustowa.

Głównym jego atutem jest położenie w odległości około 200 m od jeziora Necko i jeziora Białego, tuż przy urokliwych bulwarach biegnących wzdłuż linii brzegowej do ścisłego centrum miasta. Goście, bez potrzeby korzystania z transportu, mogą cieszyć się bliskością plaż, bazy przyrodoleczniczej oraz atrakcji turystyki aktywnej - pieszej, wodnej i rowerowej, a także wyciągu nart wodnych, kortów tenisowych czy stadionu piłkarskiego.
Na gości czeka 28 przestronnych pokoi i niezwykle atrakcyjne ceny.
Do dyspozycji Gości oddajemy zarówno pokoje dwu- i trzyosobowe jak i przestronne apartamenty dwu- i trzypokojowe o wysokim standardzie.
Zapraszamy do naszej klimatyzowanej restauracji. Polecamy lekkie dania, kuchnię typu fusion z elementami tradycyjnej kuchni regionalnej. Kameralna sceneria sprzyja dobremu nastrojowi i pozwala miło spędzać czas. Zapraszamy również do baru.
Malowniczo położony AUGUSTÓW jest wspaniałym miejscem do zorganizowania różnego rodzaju uroczystości rodzinnych. Przyjęcia okolicznościowe to wyjątkowe wydarzenia w naszym życiu. Pozostają w pamięci na długi czas. Dlatego też warto wybrać odpowiednie miejsce, aby Państwo i Państwa Goście czuli się wyjątkowo i niepowtarzalnie.

Ośrodek Wypoczynkowy

 

Adres: 1. Pułku Ułanów Krechowieckich 2
16-300
Podlaskie
Telefon: 876432033
E-mail: recepcja@hotelaugustow.pl
WWW: http://www.hotelaugustow.pl
Liczba miejsc: 0
Cena: od 0 zł do 0 zł