Centrum Przyrodniczo - Rekreacyjne Wodniczka

Centrum Przyrodniczo - Rekreacyjne "Wodniczka"  znajduje się w środku Łomżyńskiego Parku Krajobrazowego Doliny Narwi. Centrum Przyrodniczo - Rekreacyjne "Wodniczka" w Krzewie położone jest w granicach "Zielonych Płuc Polski" jest bazą wypadową na tereny o dużej wartości przyrodniczej z okazami roślin i zwierząt nie występującymi w innych regionach kraju. Ponad 26% powierzchni otaczającej Centrum stanowią obszary unikalnej przyrody objętej różnymi formami ochrony prawnej. Na bezpośrednie spotkanie z przyrodą można się wybrać o każdej porze roku trasami pieszych wędrówek, wytyczonymi i oznakowanymi trasami szlaków rowerowych, kajakowych i narciarstwa biegowego.

Niezapomniane wrażenia czekają na przyrodników i ornitologów w naszym Centrum. Posiadamy 20-letnie doświadczenie w nauce obserwowania i odnajdywania najciekawszych przyrodniczo ptaków, ssaków, roślin.

Nasze położenie w centrum Doliny Narwi gdzie obszar ten jest zlewnią wód wiosennych z całego regionu, tworzy pierwszą enklawę do odpoczynku dla ptactwa przelatującego z odległych zimowisk na miejsca lęgowe w tundrze. 

W naszym Centrum mogą Państwo przenocować w domku oraz na polu namiotowym z pełnym węzłem sanitarnym.

Posiadamy również własny sprzęt sportowo - rekreacyjny, który mogą Państwo wypożyczyć:

  • kajaki dwu i trzyosobowe oraz osprzęt do kajaków,
  • rowery dla dorosłych, dla dzieci oraz siedziska dla maluchów,
  • łodzie motorowe,
  • canoe,
  • narty biegowe.

Więcej informacji na stronie www.wodniczka.eu

Agroturystyka

 

Adres: 0

Podlaskie
Telefon: 510218900
509722288
E-mail: proszynskaa83@wp.pl
WWW:
Liczba miejsc: 0
Cena: od 0 zł do 0 zł