Wejmutka

Położenie Wejmutka - synonim komfortowego pobytu oraz bliskiego kontaktu z przyrodą w sercu Prastarej Puszczy Białowieskiej. Wejmutka to wolnostojący drewniany budynek graniczący z urokliwym Parkiem Pałacowym. Zlokalizowana jest w „zielonej zatoce” zacisznego centrum Białowieży, przez co nasi Goście mają pełną dostępność do wszystkich szlaków turystycznych, sklepów oraz innych atrakcji, a jednocześnie cieszą się spokojem i urokiem przyrody Białowieskiej. 

Zakwaterowanie 
Oferujemy 20 pokoi o zróżnicowanym, indywidualnym wystroju (kolorystyce), każdy z komfortową łazienką. - pokój 1 osobowy - pokój 2 osobowy standard - pokój 2 osobowy standard PLUS (większa powierzchnia mieszkalna) - pokój 2 osobowy typu apartament ( z możliwością dostawek) 

Wyposażenie 
Dom w stylu dworkowym budowany na tradycyjny sposób: z drewnianego bala, kryty gontem, okraszony tradycyjnym zdobnictwem Podlasia. Wnętrze przestronne – z przytulną salą kominkową, oszkloną salą dzienną (jadalnią) oraz tarasem wychodzącym wprost na okazały ogród. Każdy pokój z łazienką. Zapewniamy w pełni komfortowy pobyt – w wysmakowanych wnętrzach (efekt kolekcjonerskich zamiłowań właścicieli) a jednocześnie – w bliskim kontakcie z nieujarzmioną przyrodą Puszczy Białowieskiej. W trosce o wygodę naszych Gości służymy kompleksową Informacją Turystyczną, organizujemy pakiety pobytowe (tematyczne, na określone dni, zgodnie z sugestiami klienta). Organizujemy wyjątkowe i rzadkie w Polsce wyprawy i warsztaty przyrodnicze, wydarzenia i kameralne imprezy (nocne obserwacje ptaków, fotograficzne łowy itd.) Zapraszamy naszych Gości na projekcje filmów na dużym ekranie. Wypożyczamy sprzęt turystyczny (rowery, kije Nordic Walking), pomagamy w wynajęciu przewodnika, rezerwacji biletów wstępu. 

Wyżywienie 
W cenę pobytu wliczone jest obfite śniadanie – tradycja Wejmutki znajdująca uznanie Gości przybywających z najodleglejszych zakątków świata. Śniadanie podawane na półmiskach, w sali dziennej. Obiady, kolacje bądź obiadokolacje zamawiamy na życzenie klienta – gwarantując najwyższą jakość usług. Konferencje Oferujemy Państwu salę konferencyjną mieszczącą od 40 do 50 osób (w zależności od układu). Sala wyposażona w nowoczesny system audio – wizualny. Współpracujemy przy organizacji konferencji, spotkań biznesowych, warsztatów oraz innych form proponowanych przez klienta. Z myślą o naszym Gościach tworzymy wysokiej jakości pakiety warsztatowe, dostosowane do ich potrzeb, specjalizując się szczególnie w indywidualnym podejściu do klienta oraz dbałości o środowisko naturalne. Zapewniamy organizację obsługi gastronomicznej oraz „wydarzenia specjalne” – ogniska, przejazdy bryczkami/ saniami, wycieczki i sesje relaksacyjne. 

Informacje dodatkowe 
- internet bezprzewodowy 
- przyjmowanie zwierząt 
- dostawki

Ośrodek Wypoczynkowy

 

Adres: Kolejowa 1
17-230
Podlaskie
Telefon: 856812117
E-mail: noclegi@wejmutka.pl,wejmutka@wejmutka.pl
noclegi@wejmutka.pl,wejmutka@wejmutka.pl
WWW: http://www.wejmutka.pl
Liczba miejsc: 0
Cena: od 0 zł do 0 zł