Spa Bobrowa

Wyjątkowe i kameralne SPA BOBROWA inspirowane skandynawską prostotą położone jest na skraju Puszczy Knyszyńskiej.
Odnajdziesz tu spokój, ciszę, a bliskość natury sprawi, że zapomnisz o codziennych problemach.  Obcowanie z naturą w połączeniu ze zmysłowymi rytuałami SPA spowoduje, że odzyskasz harmonię ciała i duszy. Jeśli zatracisz się w otaczającym Cię pięknie, możesz pozostać tu na dłużej.  To miejsce rozbudza wszystkie zmysły. 

ONA i ON znajdą tu szeroką gamę zabiegów i masaży na twarz i ciało. Jeśli tylko potrzebujesz odprężenia, relaksu, czy odnowy zawsze znajdziesz tu coś dla siebie.

WE DWOJE to propozycja, dla osób, które chcą wspólnie spędzić czas. Gabinet dwuosobowy, pozwala na wykonanie zabiegów i masaży dwóm osobom jednocześnie.
Doświadcz przyjemności bycia razem.

MASAŻE,  to rytuał dla ciała i umysłu.  Pobudzają  zmysły,  przynoszą  ukojenie, niesamowicie  uspokajają i relaksują. Łagodzą  napięcie i zmęczenie mięśni, wspomagając jednocześnie ich regenerację. Aromatyczne olejki w połączeniu z kojącymi dłońmi terapeuty wprowadzą Cię w świat pobłażania zmysłom.

Zabiegi w kapsuło-wannie DERMALIFE SPA OCEANA. Dzięki bogatemu programowi możesz zażyć aromatycznych kąpieli z dodatkiem alg morskich i wodorostów, po których ciało stanie się ujędrnione, gładkie i zrelaksowane.

Zabiegi przy użyciu natrysku VICHY. Masaże wykonywane są pod mgiełką deszczową przypominającą tropikalny deszcz. Sprawiają że , ciało staje się gładkie, całkowicie odprężone, znika napięcie i ból, poprawia się także krążenie krwi.

Zabiegi przy użyciu najnowszej generacji urządzenia firmy JANUS, który za pomocą drenażu limfatycznego, ultraporacji  kawitacyjnej, elektroporacji i endoliftu dają rewelacyjne efekty wyszczuplenia, ujędrnienia, usunięcia cellulitu i zmarszczek. Działanie urządzenia może być spotęgowane przez zastosowanie skoncentrowanych ekstraktów z zielonej kawy lub guarany.

Ośrodek Wypoczynkowy

 

Adres: Bobrowa 23
16-060 Bobrowa
Podlaskie
Telefon: 691337431
E-mail: biuro@spabobrowa.pl,biuro@spabobrowa.pl
biuro@spabobrowa.pl,biuro@spabobrowa.pl
WWW: http://www.spabobrowa.pl
Liczba miejsc: 0
Cena: od 0 zł do 0 zł