Hotel Trio

Hotel 3 Trio - nowoczesny i komfortowy obiekt, doskonale zlokalizowany - zaledwie 5 minut od centrum, w cichej i spokojnej dzielnicy miasta. Polecamy szczególnie w podróżach służbowych, gwarantując wygodę i subtelny wystrój wnętrz, wyśmienitą kuchnię oraz prosty i szybki dojazd z pominięciem zatłoczonego centrum.

W 2010 została zakończona realizacja  awangardowego architektonicznie nowego budynku głównego z, przestronnym klimatyzowanym , w całości przeszklonym  6 metrowej wysokości holem i lobby oraz  windą panoramiczną.

Hotel 3 Trio  dysponuje łącznie 115 miejscami w 70 pokojach 1 i 2-osobowych typu Standard, De-lux, Superior oraz Executive.  Ze względów bezpieczeństwa wszystkie pokoje są strefą dla niepalących. 

Pokoje Superior i Executive oddane do użytku w 2010 roku zostały zaprojektowane z myślą o bardzo wymagających klientach w eleganckim nowoczesnym wzornictwie. Wyposażono je w klimatyzację, sejf na laptopa, minibar, LCD 32’ oraz szerokopasmowy, szybki bezpłatny internet.
Naszą chlubą  są  niespotykanie wygodne łóżka, wykonane specjalnie dla Hotelu 3 Trio, które w  pokojach Superior i Executive gwarantują 100%  relaksu podczas snu. Naszych Gości zaskoczymy możliwością wyboru koloru pokoju, dzięki zastosowaniu oświetlenia w technologii  LED RGB.

Mamy do dyspozycji 8 klimatyzowanych sal konferencyjnych od 17 do 450m2 z pełnym wyposażeniem technicznym i stałym łączem internetowym mogących pomieścić do 700 osób o łącznej powierzchni 792 m2. Wśród naszych powierzchni konferencyjnych możemy poszczycić się salą Glamour o powierzchni 206 m2 i wysokości 4-ch metrów, na którą można wjechać wozem strażackim przez drzwi o wymiarach 3x 4m . Sala Glamour posiada własne patio i przestronny ogród na garden party. Niewątpliwą zaletą wszystkich naszych wnętrz jest ich naturalne oświetlenie z możliwością pełnego zaciemnienia..

Hotele

 

Adres: Hurtowa 3
15-399
Podlaskie
Telefon: 857454050
857455422
E-mail: hotel@hotel3trio.pl
WWW: http://www.hotel3trio.pl
Liczba miejsc: 0
Cena: od 0 zł do 0 zł