Twój Raj

Gospodarstwo agroturystyczne jest położone na dużej 0,5 ha ogrodzonej działce pięknie wkomponowanej z widokami na okoliczne lasy - Zielone Płuca Polski. 
- 1,5 km od zalewu Siemianówka, 
- 3 km od Puszczy Białowieskiej, 
- 30 km od Białowieży,
- 4 km od "Żelaznej Kurtyny Europy" tj. od granicy z Białorusią. 

Do Państwa dyspozycji jest wykończony w stylu wiejskim Dom, w którym znajduje się: "apartament" o pow.90 mkw z trzema pokojami 2-4 osobowymi, dużym salonem oraz dwoma łazienkami. W salonie jest aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem tj; lodówką, kuchenką, naczyniami, sztućcami itp. W centralnej części salonu znajduje się kominek przydatny szczególnie w dni zimowe; pokoje 2-4 osobowe z oddzielnym wejściem, łazienką oraz aneksem kuchennym z wyposażeniem jak wyżej. Główną atrakcją gospodarstwa agroturystycznego Twój Raj jest zarybiony staw wodny, w którym można złowić całkiem dużą rybę. Dla bardziej zaawansowanych wędkarzy mamy do dyspozycji łódkę do połowu ryb z której można skorzystać na niedaleko położonym ZALEWIE SIEMIANÓWKA. 

Na terenie działki znajduje się boisko do piłki nożnej, siatkowej, piaskownica dla dzieci, wyznaczone są miejsca ogniskowe i do grillowania. Do dyspozycji gości są również ROWERY. Jest możliwość sprawdzenia swoich umiejętności "motoryzacyjnych" po okolicznych piaszczystych drogach poprzez jazdę QUADEM. Natomiast wieczory oraz deszczowe dni mieszkańcy "apartamentu" mogą sobie umilić grając w BILARD i inne gry planszowe. Dla osób chcących jeszcze bardziej umilić swój pobyt u nas oraz poprawić jednocześnie zdrowie i samopoczucie proponujemy skorzystać (po uprzednim umówieniu się) z MASAŻY LECZNICZYCH wykonywanych przez specjalistę w leczeniu z zakresu podstaw anatomii i fizjologii człowieka.

Agroturystyka

 

Adres: Tarnopol 7
17-220
Podlaskie
Telefon: 692490816
E-mail: twojraj@op.pl
WWW: http://twojraj.com.pl/
Liczba miejsc: 0
Cena: od 0 zł do 0 zł