Stajnia Tradycja

Stajnia „TRADYCJA” w Uhowie  

ul. Cicha 20
18-100 Uhowo
Tel/fax 85 715 23 20
Tel. kom. 727 65 65 95
e-mail: viatradycja@viatradycja.pl

http://viatradycja.pl/

W samym sercu  Narwiańskiego Parku Narodowego na gości i turystów czeka wyjątkowo urokliwe, spokojne i intrygujące miejsce.

Kameralna atmosfera, dobre towarzystwo, miła, profesjonalna, przyjacielska obsługa, a wokół  czyste wody i przepiękne lasy… Tu, z dala od wielkomiejskiego zgiełku, w otoczeniu nieskażonej przyrody można odnaleźć swoją oazę harmonii i spokoju.

Stajnia Tradycja to nie tylko urocze i kameralne miejsce do nauki jazdy konnej, spędzenia rodzinnych wczasów, ale także świetna propozycja dla firm organizujących weekendowe spotkania integracyjne. Niepowtarzalny klimat obiektu, niekonwencjonalna oprawa tego rodzaju imprez, będzie gwarancją udanych interesów, wypoczynku i zabawy. 

Miłośnicy hippiki w Stajni Tradycja z pewnością znajdą coś dla siebie. Doświadczona, profesjonalna kadra instruktorska pomoże poznać tajniki jazdy konnej. Zaawansowani jeźdźcy mogą uczestniczyć w jazdach terenowych  i wycieczkach konnych po nadnarwiańskich bagnach. Istnieje możliwość zorganizowania kilkudniowych, niezapomnianych rajdów,  z Podlasia, na Mazury. 
Zapraszamy na przejażdżki bryczką, a  zimą, saniami.  

Oferta Stajni Tradycja w Uhowie:
Pokoje gościnne i stylowy drewniany dom
Hotel dla koni
Jazda konna
Nauka jazdy
Wczasy w siodle
Organizacja imprez
Przejażdżki bryczką, kuligi
Loty balone

Agroturystyka

 

Adres: Cicha 20
18-112 Uhowo
Podlaskie
Telefon: 727656595
E-mail: viatradycja@viatradycja.pl
WWW: http://www.viatradycja.pl
Liczba miejsc: 0
Cena: od 0 zł do 0 zł