Zagroda Kuwasy

ZAGRODA KUWASY

Idealne miejsce dla miłośników przyrody i aktywnego wypoczynku, jednocześnie oczekujących odpowiednio wysokiego standardu pobytu.

LOKALIZACJA
Zagroda Kuwasy położona jest na skraju Biebrzańskiego Parku Narodowego, tuż przy granicy rezerwatów Czerwone Bagno i Grzędy, będących pod ochroną od 1925 roku, stanowiących ostoję łosi, wilków oraz wielu gatunków ptaków. Ośrodek posiada własny 10-hektarowy teren z dostępem do rzeki Jegrzni. W bliskiej odległości znajdują się jeziora: Dręstwo, Tajno i Rajgrodzkie.

POKOJE
Zagroda Kuwasy to całoroczny, oddany do użytku w 2004 roku, stylizowany na wiejską zagrodę budynek z bali świerkowych, kryty jodłowym gontem. Do dyspozycji gości oddajemy 26 przestronnych, pachnących drewnem pokoi z łazienkami, w tym 3 apartamenty dwupokojowe oraz 1 pokój 2-osobowy z udogodnieniami dla osób niepełnosprawnych. Część pokoi posiada loggie i osobne wyjście na teren. Pokoje są wyposażone w radia i telefony.

USŁUGI DODATKOWE
Mamy własną wypożyczalnię i przechowalnię rowerów, plac zabaw dla dzieci, stajnię z kilkoma końmi pod wierzch, gabinet masażu klasycznego i aromaterapeutycznego.
O każdej porze roku mamy do zaoferowania zajęcia na świeżym powietrzu, wśród nich: wycieczki przyrodnicze na bagna z przewodnikiem, spływy kajakowe i tratwami, wędkarstwo, bryczki i sanie, narty biegowe i nordic walking. Na zamówienie - loty balonem, przejażdżki psimi zaprzęgami, paintball, strzelectwo i gry terenowe.
W recepcji prowadzimy sprzedaż kart wstępu do parku narodowego, map i przewodników oraz biebrzańskich pamiątek.

GASTRONOMIA
W obiekcie znajduje się czynna przez cały rok restauracja. Nasza stylowa Gospoda pod Kogutem z dużym kominkiem i barem serwuje Gościom regionalne polskie i kresowe potrawy.  Nasze twarożki, przetwory owocowe, wędliny mają nieznany mieszczuchom smak. W ciepłe wieczory grillujemy na tarasie.  Hitem są pokazy pieczenia regionalnego sękacza.
Dla grup organizujemy biesiady, bankiety i przyjęcia okolicznościowe, ogniska.

KONFERENCJE
Oferujemy trzy sale z wyposażeniem, dostęp do Internetu:

  • Sala Szkoleniowa z pełnym wyposażeniem multimedialnym, dla 40 osób / 65 m²
  • Wielka Sala Kominkowa dla 80 osób / 120 m² /, tu zorganizujemy wam zarówno konferencję, zajęcia ruchowe, warsztaty garncarskie, jak i bankiet lub bal
  • Izba Nestorska – stylowy salonik dla 8 osób na ważne rozmowy przy kawie i koniaku.

Prócz szkoleń i konferencji, obiekt nasz specjalizuje się w organizacji wypełnionych atrakcjami pobytów integracyjnych.

 

Ośrodek Wypoczynkowy

 

Adres: Woźnawieś 30
19-206
Podlaskie
Telefon: 862733520
E-mail: info@zagrodakuwasy.pl
WWW: http://www.zagrodakuwasy.pl
Liczba miejsc: 0
Cena: od 0 zł do 0 zł