Dworek Opartowo

Zapraszamy do historycznego Dworku Opartowo położonego na skarpie Jeziora Rajgrodzkiego. Nasz Dworek to doskonałe miejsce wypoczynku dla wszystkich tych, którzy pragną wiejskiej ciszy i pięknych widoków, a jednocześnie cenią sobie luksus i wygodę. Tutaj cudownie wypoczniesz w gronie przyjaciół, urządzisz spotkanie biznesowe z kontrahentami, bankiet, ślub lub pierwszą komunię.

Do państwa dyspozycji oddajemy komfortowe w pełni wyposażone dwu-, trzy-, i czteroosobowe pokoje z łazienką, telewizją satelitarną i internetem.

Do pieszych i rowerowych wycieczek zachęca urozmaicona rzeźba terenu, liczne punkty widokowe z rozległymi panoramami, lasy obfite w grzyby i jagody.

Własna plaża z pomostem i dostęp do najwyższej klasy czystości jeziora rajgrodzkiego umożliwia kąpiele i uprawianie sportów wodnych. Posiadamy własny jacht, kajaki, rowery wodne, łodzie wiosłowe. Na jeziorze obowiązuje strefa ciszy, więc zapalonym wędkarzom nic nie zakłóci połowu suma, szczupaka, czy płoci. Na terenie posiadłości jest też duży staw rybny.

Miłośnicy jazdy konnej z przyjemnością wybiorą się na wyprawę po okolicy. Posiadamy 12  koni. Początkującym oferujemy naukę jazdy pod okiem doświadczonego instruktora. Dużą atrakcją są także przejażdżki bryczką, a zimą organizowane przez nas kuligi.

Dodatkowo w swojej ofercie posiadamy rowery, łodzie żaglowe, kajaki oraz stadninę koni z możliwością nauki jazdy konnej. Teren posiadłości jest monitorowany.

Dworek Opartowo to wymarzone miejsce dla Ciebie!

Ośrodek Wypoczynkowy

 

Adres: Opartowo 2 0
19-206
Podlaskie
Telefon: 862721852
507091911
E-mail: dworekopartowo@gmail.com
WWW: http://dworekopartowo.com/
Liczba miejsc: 0
Cena: od 0 zł do 0 zł