Zagroda wiejska Tadal

"Nie ma na Podlasiu równie ładnej gminy.
Próżno szukać takiej choćby w całym kraju.
Chłopy tu jak dęby, panny jak maliny
Ci co tutaj byli zawsze tu wracają."

Zagroda Wiejska TADAL położona jest na peryferiach niewielkiego miasteczka - Dąbrowy Białostockiej. Cisza, spokój oraz czysta i zdrowa okolica to atuty całej dąbrowskiej ziemi. Zamieszkanie w naszej kwaterze można traktować jako bazę wypadową do zwiedzania okolicznych zabytków, pomników przyrody i innych ciekawych miejsc.

Naturalne i ekologiczne walory Jasionówki kolonii doceniły bociany, które licznie zasiedliły okolicę. Na naszym terenie znajduje się 9 gniazd a w 2003 roku wykluło się tutaj 25 sztuk bocianiego potomstwa zaś w tym 2008 roku, aż 29 sztuk. Proponujemy kwatery w starym drewnianym domu z czterema pokojami dwiema łazienkami, kuchnią i tarasem. W zależności od zapotrzebowania jesteśmy w stanie przygotować odpowiednią ilość miejsc noclegowych.

Na terenie Zagrody Wiejskiej TADAL istnieje możliwość rozbicia namiotu, a do dyspozycji Gości przeznaczyliśmy dużą altanę z możliwością grillowania czy zrobienia ogniska. W gospodarstwie znajdują się liczne domowe zwierzęta. Na życzenie gości jesteśmy w stanie przygotować potrawy regionalne łącznie z wędzonkami domowej roboty.

W niedalekiej okolicy znajdują się zabytkowe obiekty z XVII, XVIII, XIX i XX wieku (m.in. Bazylika Różanostocka, kościółek w Kamiennej Starej, wiatrak holenderski). W Zagrodzie corocznie odbywają się imprezy integracyjne dla dzieci z klas gimnazjalnych o "Laur Jasionowskiego Wiatraka", a uczestnicy Miedzynarodowego Pleneru Malarskiego w Różanymstoku corocznie odwiedzają gościnne progi gospodarstwa.

Zapewniamy Państwu komfortowe warunki, doskonałą obsługę oraz serdeczną i rodzinną atmosferę.
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
Będzie nam bardzo miło gościć Państwa . Zadowoleni Goście - to nasza satysfakcja.

Agroturystyka

 

Adres: Jasionówka kolonia 3
16-200 Jasionówka kolonia
Podlaskie
Telefon: 857122744
E-mail: tadal@wp.pl
WWW:
Liczba miejsc: 0
Cena: od 0 zł do 0 zł