Gospodarstwo agroturystyczne

Czynne gospodarstwo rolne ze stawem oraz bezpośrednim dostępem do rzeki. Położone w malowniczej wsi wzdłuż brzegu Narwi, gdzie słoneczne dni występują wyjątkowo często. Miejsce odpowiednie dla amatorów kąpieli i wędkowania (istnieje możliwość wynajmu łódki bądź biwakowania bezpośrednio nad brzegiem Narwi). Nieodległe grzybowe lasy są rajem dla grzybiarzy. 

Goście mogą liczyć na wyjątkową serdeczność i gościnność gospodarzy. Uwaga miłośnicy futbolu! Gospodarz zabierze gości na mecz piłki nożnej, zapewni miejsce w drużynie w meczu żonaci kontra kawalerowie, zaś po meczu zapewni wieczorne atrakcje. Zainteresowani goście mogą uczestniczyć w karmieniu królików, kozy i świń.

Gospodarstwo jest idealną bazą wypadową do Biebrzańskiego Parku Narodowego (5km), dokąd prowadzi przez drewniany nostalgiczny most i bezkresne łąki piaszczysta droga. Niedaleko stąd do Ośrodka Informacji Turystycznej „Brama na Bagna” w Strękowej Górze, gdzie swój początek bierze legendarny Carski Trakt. Wiosną ściąga tu tysiące miłośników ptaków z Europy i Świata. Amatorzy dziejów historycznych wybiorą się na grób Raginisa na Górę Strękową lub do Tykocina.

Agroturystyka

 

Adres: Łaś Toczyłowo 36
16-075
Podlaskie
Telefon: 857384561
509763532
E-mail:
WWW: http://www.bramanabagna.pl
Liczba miejsc: 0
Cena: od 0 zł do 0 zł