Biały Domek

Witamy serdecznie w naszej wiejskiej rezydencji, którą pozostawiamy do Państwa dyspozycji 

Proponujemy Państwu odwiedzenie Białowieży, miejscowości znanej w Europie i  świecie z unikatowego boru  z dziewiczą przyrodą, obfitującą w gatunki fauny i flory nigdzie już nie spotykane, na czele z żubrem.
Zaszczyceni będziemy, jeśli w na czas pobytu w Białowieży wybierzecie Państwo wypoczynek w naszym niewielkim, choć wspaniale położonym oraz dobrze i nowocześnie wyposażonym domu.
Możemy ze swej strony zaproponować dwa różnej wielkości apartamenty z łazienkami,  pokój z łazienką w hallu oraz ogólnodostępną kuchnię i salon z kominkiem.
Na wyposażeniu domu są ponadto dwa rowery, telewizor z tunerem telewizji satelitarnej, lodówka, kuchenka elektryczna z piekarnikiem – wszystko nieodpłatnie do dyspozycji gości.
Teren posesji rozciąga się  niemal do  rzeki Narewki, co umożliwia spacer i podglądanie licznego tam ptactwa i podchodzącej drobnej zwierzyny.
Dla lubiacych biesiady nie zabraknie też tu miejsca na ognisko lub grill.
Dom jest całoroczny wyposażony w ogrzewanie elektryczne i kominek z rozprowadzeniem ciepła, co umożliwia rówież przyjazd w zimie i uczestniczenie w kuligach, jeździe na nartach lub polowaniach.   

Agroturystyka

 

Adres: Waszkiewicza 98
17-230
Podlaskie
Telefon: 858749540
608798941
E-mail: swian@poczta.onet.pl
WWW: http://www.swian.bialystok.pl
Liczba miejsc: 0
Cena: od 0 zł do 0 zł