Polityka prywatności dla aplikacji mobilnej.

Polityka prywatności

Polityka prywatności i cookies Serwisu

Serwis odkryjpodlaskie.wrotapodlasia.pl bardzo poważnie podchodzi do ochrony Twoich danych osobowych. Szanując Twoje prawo do prywatności stosujemy odpowiednie rozwiązania, które ją gwarantują. Przetwarzamy Twoje dane osobowe z największą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi, przestrzegając prawa do ochrony prywatności.
Poświęć chwilę czasu i zapoznaj się z naszą polityką prywatności, która wyjaśnia, w jaki sposób korzystamy z Twoich danych, jak je gromadzimy i przechowujemy, w jaki sposób możesz korygować, blokować lub usuwać dane, czy dane są przekazywane osobom trzecim i w jaki sposób są chronione przed nadużyciami.

 

Kto administruje moimi danymi osobowymi?

Administratorem Twoich danych osobowych w Serwisie odkryjpodlaskie.pl

jest Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego, ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 1, 15-888 Białystok. 


 

Jakie dane są pobierane i przetwarzane, kiedy odwiedzam stronę internetową?

Naszą stronę można odwiedzać bez konieczności podawania swoich danych. Zapisujemy jedynie dane dostępowe bez odniesienia do danej osoby. Dane są analizowane wyłącznie w celu udoskonalenia naszej oferty i nie pozwalają na identyfikację osoby użytkownika.

 


 

Jakie dane gromadzimy w odkryjpodlaskie.wrotapodlasia.pl?

Do założenia konta użytkownika wymagane jest jedynie podanie aktywnego adresu e-mail oraz fantazyjnego Nicku.
W przypadku rejestracji konta użytkownika prosimy o podanie Twoich danych firmowych takich jak imię, nazwisko i firmę – w przypadku osoby fizycznej prowadzącej działalność gospodarczą; firmę spółki – w przypadku spółki prawa handlowego oraz adres, numer wpisu we właściwym rejestrze oraz NIP.
W procesie zamawiania usług za pomocą dostępnych w Legalnym Biznesie ankiet (np. regulaminów internetowych) prosimy, abyś podał dane kontaktowe, takie jak adres e-mail, telefon komórkowy oraz stacjonarny, które umożliwiają nam kontakt w celu należytego wykonania usługi.
Ponadto za pomocą formularzy zamawiania usług możesz również przekazać nam dane przedsiębiorcy prowadzącego sklep lub serwis internetowy, którego dotyczy zamawiana usługa (np. sporządzenie regulaminu internetowego lub dokumentacji ochrony danych osobowych).  Podanie tych danych jest zalecane w przypadku, gdy są one odmienne od danych firmowych użytkownika konta. Dane te obejmują imię, nazwisko i firmę – w przypadku osoby fizycznej prowadzącej działalność gospodarczą oraz firmę spółki – w przypadku spółki prawa handlowego, następnie adres, numer wpisu we właściwym rejestrze oraz numer NIP.

 

Jak wykorzystujemy zgromadzone dane?

Gromadzone przez nas informacje wykorzystujemy wyłącznie do celów, na które wyraziłeś zgodę. Dane gromadzone w procesie rejestracji konta oraz zamawiania usług służą wyłącznie realizacji zamówienia oraz prawidłowego wykonania usług. Dane gromadzone w procesie rejestracji konta oraz zamówienia usługi służą również temu, aby móc skontaktować się z Tobą drogą e-mailową lub telefonicznie.
Wypełniając formularz zamówienia możesz również wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach promocyjnych i marketingowych. Wyrażenie zgody następuję poprzez zaznaczenie odpowiednich pól wyboru w Serwisie Legalny Biznes. Możesz również wyrazić odrębną zgodę na otrzymywanie od Serwisu Legalny Biznes informacji handlowych drogą elektroniczną (newsletter). W każdym czasie możesz cofnąć wyrażoną przez Ciebie zgodę na przetwarzanie danych osobowych lub otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną.

 

W jaki sposób zapewniamy bezpieczeństwo i poufność danych ?

Nasza strona internetowa oraz inne systemy zabezpieczane są poprzez bieżące działania techniczne i organizacyjne przed utratą, zniszczeniem, dostępem, zmianami i rozpowszechnianiem danych przez osoby nieupoważnione. W celu zachowania maksymalnej poufności przekazywanych danych osobowych, takich jak dane w formularzu zamówienia usług lub koncie użytkownika stosujemy odpowiednią technologię szyfrowania. Twoje dane osobowe są chronione hasłem, dzięki temu są one dostępne tylko dla Ciebie.
Pamiętaj, aby traktować informacje dostępowe do konta jako poufne. Opuszczając serwis Legalny Biznes pamiętaj, aby się wylogować i zamknąć okno przeglądarki po zakończeniu komunikacji. Dzięki temu nikt Tobą nie będzie miał dostępu do Twoich danych osobowych, nawet jeżeli komputer używany jest wspólnie z innymi osobami.

 

Jak mogę skorygować, zablokować lub usunąć moje dane osobowe?

Swoje dane możesz edytować w koncie użytkownika po uprzednim zalogowaniu za pomocą adresu e-mailowego lub Nicku oraz podaniu hasła dostępowego. W razie problemów z przypomnieniem hasła lub z logowaniem, prosimy o kontakt. W celu usunięcia konta użytkownika należy skontaktować się z Serwisem odkryjpodlaskie.pl za pomocą naszego formularza kontaktowego.

 

Zmiany w polityce prywatności

Oferta Serwisu będzie z czasem ulegać rozszerzeniu. Zmianie będą również ulegały technologie, standardy, wymogi prawne i wymagania związane z prowadzeniem działalności w Internecie. Oznacza to, że w przyszłości serwis może wprowadzać modyfikacje w Polityce Prywatności. Korzystanie z Serwisu po wejściu w życie zmian oznacza ich akceptację.

 

Zgoda użytkownika

Pamiętaj, że korzystając ze strony internetowej pod adresem http://www.odkryjpodlaskie.pl/ („Serwis”), wyrażasz zgodę na zasady i warunki przetwarzania danych opisane w niniejszej Polityce prywatności.

 

Nasze dane kontaktowe