20.08
2015

Puchar Polski Nordic Walking Hajnówka 2015 – ruszyły zapisy!

 

Po raz czwarty w Hajnówce spotkają się miłośnicy nordic walking z całego kraju, by zmierzyć się w Pucharze Polski Nordic Walking Hajnówka 2015.

To jedna z największych imprez sportowych w regionie, przyciągająca zapalonych walkerów z całego kraju.

Start już 12 września.

Jak co roku zawody odbędą się na terenie Nadleśnictwa Hajnówka (ul. Kolejki Leśne 12).

Zawody rozgrywane będą w 23. kategoriach męskich i damskich. Wystartować  może każdy, bez względu na wiek, płeć czy kondycję. Zawodnicy zmierzą się tradycyjnie  na trzech dystansach: 5 km, 10 km i w półmaratonie – 21 km.

Organizatorzy zapewniają pakiet startowy, możliwość wypożyczenia sprzętu także w dniu imprezy, doskonałą zabawę, a po sportowych zmaganiach – tradycyjne, integracyjne ognisko.

Chętni do wzięcia udziału w zawodach już mogą się zarejestrować za pośrednictwem internetu, na stronie internetowej Polskiej Federacji Nordic Walking:

http://czas-start24.pl/tournaments/e47nordic/runs/id/4

lub w przeddzień zawodów (godziny  popołudniowe) w punkcie wyznaczonym na terenie Nadleśnictwa Hajnówka. Informacje na temat imprezy udziela Wydział Promocji i Rozwoju Starostwa Powiatowego w Hajnówce, 85 682 30 46,platforma.koordynator@powiat.hajnowka.pl

UDZIAŁ W ZAWODACH JEST BEZPŁATNY!

Uczestnicy są zobowiązani jedynie do zabrania dużej  dawki dobrego humoru :). Zachęcamy do udziału w tegorocznej edycji Pucharu!

Wszelkich informacji turystycznych udziela Lokalna Organizacja Turystyczna "Region Puszczy Białowieskiej", Centrum Turystki Regionu Puszczy Białowieskiej w Hajnówce http://powiat.hajnowka.pl/ctrpb/ pod numerem tel. 85 682 43 81.

Link - obiekty noclegowe i gastronomiczne w Hajnówce i okolicach.

Organizatorem imprezy jest Starostwo Powiatowe w Hajnówce, Nadleśnictwo Hajnówka oraz Polska Federacja Nordic Walking.

Starostwo Powiatowe w Hajnówce,

www.powiat.hajnowka.pl

 

Puchar Polski Nordic Walking Hajnówka 2015 organizowany jest w ramach projektu „Platforma współpracy na rzecz zrównoważonego rozwoju rejonu Puszczy  Białowieskiej” realizowanego przez Starostwo Powiatowe w Hajnówce w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko, Priorytet V Ochrona przyrody i kształtowanie postaw ekologicznych, Działanie 5.4 Kształtowanie postaw społecznych sprzyjających ochronie środowiska, w tym różnorodności biologicznej oraz Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Kategoria: Działania promocyjne, Autor: IK, Data publikacji: 2015-08-20