24.06
2015

Najlepszy Produkt Turystyczny 2015

Rozpoczęła się kolejna edycja konkursu „Najlepszy Produkt Turystyczny – Certyfikat Polskiej Organizacji Turystycznej 2015”. Konkurs ma na celu wyłonienie w danym roku najbardziej atrakcyjnych, nowatorskich i przyjaznych turystom produktów turystycznych, a także ich promocję.

Jest o co walczyć - do wygrania jest nie lada gratka – Miano Złotego Certyfikatu, a także Kampania promocyjna prowadzona przez Polską Organizacją Turystyczną o wartości nie mniejszej niż 100 000 złotych!

Wzorem lat ubiegłych Podlaska Regionalna Organizacja Turystyczna będzie pełnić funkcję regionalnego koordynatora tego przedsięwzięcia. W roku 2014 dzięki owocnej współpracy PROT z Urzędem Marszałkowskim oraz mediami do konkursu zgłoszono 23 produkty turystyczne. Liczymy na to, że w tegorocznej edycji osiągniemy jeszcze lepszy wynik. Produktom turystycznym, wyłonionym przez Kapitułę PROT, zostaną przyznane w danym roku 3 Certyfikaty PROT oraz Wyróżnienia Marszałka Województwa Podlaskiego i Prezesa PROT oraz inne nagrody.

Zgłoszenia do etapu regionalnego przyjmowane są za pomocą aplikacji konkursowej, która funkcjonuje pod adresem:http://konkurs.pot.gov.pl. Termin zgłaszania propozycji mija z dniem 17 sierpnia 2015. Regulamin etapu regionalnego konkursu do pobrania dostępny jest poniżej.

W razie pytań, informacji udziela koordynator konkursu Mateusz Kuźmicki, e-mail: mateusz.kuzmicki@podlaskieit.pl , tel. 85 653 77 97.

REGULAMIN KONKURSU - PROT - 2015.pdf REGULAMIN KONKURSU - PROT - 2015.pdf

Kategoria: Działania promocyjne, Autor: BA, Data publikacji: 2015-06-24