09.09
2020

Finał Podlaskiej Marki

W czwartek (10.09.20) w Operze i Filharmonii Podlaskiej (OiFP) odbędzie się Gala Finałowa Podlaskiej Marki, jednego z najstarszych i najbardziej prestiżowych plebiscytów organizowanego nieprzerwanie od kilkunastu lat przez Marszałka Województwa Podlaskiego. Uroczystość będzie transmitowana w mediach społecznościowych. Początek o godz. 18.

Ilustracja do artykułu Podlaska Marka (1 of 23).jpg

- Podlaska Marka to konkurs, który ma na celu wyłonić i rozpropagować produkty unikalne i wysokiej jakości, tworzone na terenie naszego województwa, przez ludzi żyjących i związanych z tym rejonem – zaznaczył Artur Kosicki, marszałek województwa. – To działa też w drugą stronę. Bardzo często nagrodzone produkty zyskują rozgłos ogólnopolski i większy, przy okazji promując Podlaskie.  

Do bieżącej edycji konkursu zgłoszonych zostało 150 produktów, z których do finałowego starcia nominowano 27. To z tego grona komisja wybrała laureatów każdej z dziewięciu konkursowych kategorii: Produkt Użytkowy, Produkt Spożywczy,  Odkrycie, Inwestycja,  Kultura, Wydarzenie, Społeczeństwo, Biznes i Projekt 4.0. Nazwy produktu oraz nazwiska ich twórców poznamy właśnie podczas finałowej gali.

Będzie to uroczystość wyjątkowa. Ze względów epidemicznych publiczność uczestnicząca w niej w OiFP ograniczona zostanie do laureatów tej edycji, członków kapituły, zarządu województwa oraz wojewódzkich radnych. Pozostałych zainteresowanych zapraszamy do oglądania transmisji online.

- Ten rok jest szczególny. Ze względów bezpieczeństwa nie możemy spotkać w tak licznym gronie jak zawsze – dodał marszałek Kosicki. – Wierzę jednak, że publiczność nie zawiedzie i obejrzy to wydarzenie w sieci.

Gala finałowa Podlaskiej Marki będzie transmitowana na: www.facebook.com/wojpodlaskie, www.facebook/podlaskie, na stronach: wrotapodlasia.pl, podlaskamarka.pl oraz na kanale Podlaskie na platformie YouTube.

Organizatorem Konkursu Podlaska Marka jest Marszałek Województwa Podlaskiego, a obsługę przedsięwzięcia prowadzi Departament Zagranicą i Promocji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego.

oprac. Małgorzata Sawicka

fot. Archiwum UMWP

link: https://www.wrotapodlasia.pl/pl/bogactwo_roznorodnosci/podlaska_marka_roku/final-podlaskiej-marki-zapraszamy-do-obejrzenia-transmisji-online.html

Kategoria: Działania promocyjne, Autor: Bożena Pogorzelska, Data publikacji: 2020-09-09